Anja Rubik w reklamie perfum Trussardi

Anja Rubik po raz kolejny występuje w kampanii reklamowej perfum. Tym razem w zmysłowym spocie Trussardi nie ma męża Anji. Zamiast niego modelkę całuje Tomaso Trussardi.

Anja Rubik od pewnego czasu jest nieprzerwanie rozchwytywana w świecie modelingu. Na taką pozycję pracowała latami, a kampanie z jej udziałem pojawiają się jedna po drugiej.

Właśnie ruszyła kampania reklamowa zapachu Trussardi , której twarzą została Anja Rubik i Tomaso Trussardi. W krótkim spocie reklamowym Anja musiała bardziej niż zwykle przyłożyć się do swojej gry aktorskiej. Oprócz kilku udanych firmowych min, sporo jej jeszcze w tym temacie brakuje. Możemy to jednak wybaczyć, w końcu spot reklamowy to nie pełnometrażowy film.

To kolejna już kampania perfum znanych marek, w którym możemy oglądać Anję. W ostatnich miesiącach promowała już zapachy Donny Karan , GAP , czy Elie Saab .

Tym razem polska gwiazda modelingu występuje u boku Tomasa Trussardi. Dobrze, że tym razem autorom nie wpadło do głowy, by zatrudnić Anję w pakiecie z mężem. Co za dużo, to niezdrowo.

Obejrzyjcie spot reklamowy i oceńcie go sami!

 

Zobaczcie też:

Kręcone, czy proste? Które fryzury są bardziej kobiece?

Jak podoba wam się kampania reklamowa perfum Trussardi?
Więcej o: