Nowość - diamentowe rzęsy warte ponad tysiąc $!

Przedłużane rzęsy wciąż są dość popularnym sposobem na podkreślenie kobiecej urody. Na rynku pojawiła się właśnie kolejna nowość w postaci diamentowych rzęs wartych ponad tysiąc dolarów!

Kobiety często stawiają w makijażu główny akcent na oczy. Aby wydobyć z nich głębię należy je wyeksponować. Tajemnica tkwi w kuszącym i pełnym spojrzeniu. A, aby było ono bardziej zmysłowe wystarczy podkreślić w odpowiedni sposób rzęsy. Wiemy to doskonale i wiedzą to również producenci sztucznych rzęs, których na rynku pojawia się coraz więcej. Produkty przybierają niesamowite kształty, mają najróżniejsze wzory oraz kolory.

Nowością, która właśnie pojawiła się w sklepach Barney's są diamentowe rzęsy warte 1350$! Czasem mówiąc, że za taką cenę coś musi być ze złota - w tym przypadku sprawdza się w 100%. Rzęsy zawierają elementy 18-katarowego złota i dosłownie są wysadzane diamentami. Wychodzi na to, że za podkreślenie jednego oka musimy zapłacić ponad 700$.

Czy efekt jest tego warty? Niekonieczne. Doklejenie rzęs ze zwykłymi cyrkoniami zapewni nam podobny, jeśli nie identyczny efekt, natomiast z całą pewnością jest to znakomita oferta dla osób, które szukają unikalnych i luksusowych produktów i zależy im na prezentowaniu własnego bogactwa i podkreślania statusu (a wiemy doskonale, że takich nie brakuje).

W końcu jak śpiewała Marilyn Monroe - Diamonds Are A Girls Best Friend.

Rzęsy są dostępne tylko na specjalne zamówienie.

Co myślicie o tym pomyśle?

Diamentowe rzęsyDiamentowe rzęsy fot. Materiały sklepowe Barney's

Zobaczcie również:

KONKURS - Halloweenowe inspiracje z MAKE UP STORE

Jak podobają wam się rzesy warte ponad tysiąc dolarów?
Więcej o: