Miss Piggy twarzą kolekcji MAC

Kampanie reklamowe marki MAC są jednymi z najciekawszych i najbardziej kolorowych projektów tego typu na rynku. Tym razem twarzą nowej linii kosmetyków jest doskonale nam znana z dzieciństwa Miss Piggy!

To zabawny i ciekawy pomysł na kampanię reklamową. Tym bardziej, że The Muppet Show jest doskonale znanym na świecie - filmem animowanym. Pamiętamy go z dzieciństwa, co oznacza, że z marketingowego punktu widzenia - mamy z nim dobre i ciepłe skojarzenia.

Miss Piggy - jedna z głównych bohaterek stała się dziś twarzą nowej linii kosmetyków MAC. Na potrzeby kampanii zmieniono jej nawet fryzurę (przypominamy, że dawniej miała platynowe loki).

Bajkowa postać znów wraca na falę! Zupełnie niedawno uczestniczyła w ceremonii otwarcia Fashion Night Out, wystąpiła również w sesji do magazynu InStyle . Dziś z kolei po małej metamorfozie - podziwiamy ją w kampanii reklamowej MAC.

Świnka promuje limitowaną edycję 3-częściowej kolekcji MAC Cosmetics, która ma wejść na rynek 14 listopada. Znajdziemy w niej:

- Mroźny, różowy cień do powiek,

- czarny eyeliner

- oraz sztuczne rzęsy.

Jak podoba wam się ten pomysł?

Miss Piggy dla MACMiss Piggy dla MAC Miss Piggy dla MAC

Kolekcja MAC z Miss PiggyKolekcja MAC z Miss Piggy Kolekcja MAC z Miss Piggy

Piggy w sesji dla InStyle:

Miss Piggy dla InStyleMiss Piggy dla InStyle Miss Piggy dla InStyle

Przypominamy, że zupełnie niedawno w sprzedaży pojawiła się również inspirowana światem The Muppets Show - kolekcja lakierów OPI.

Zobaczcie również:

Impreza Walk of Style - na jakie fryzury postawiły gwiazdy?

Jak podoba wam się kampania reklamowa MAC z Miss Piggy w roli głównej?
Więcej o: