Za długa grzywka - hit, czy kit?

Grzywki od pewnego czasu traciły na swej aktualności. Niektóre kobiety jednak nigdy nie zamierzały zrezygnować z ich noszenia. Jak podobają wam się w przydługim wydaniu?

Właścicielki owalnych, kształtnych i proporcjonalnych twarzy - nie mają żadnego problemu z doborem fryzury. Niezależnie od tego, czy mają grzywkę, czy tez lepiej czują się bez niej - propozycji jest nieskończenie wiele.

Trochę gorzej sytuacja przedstawia się w przypadku osób, których twarz o wydłużonym podbródku i wysokim czole nie daje tyle możliwości przy wyborze uczesania. Jeśli nasze czoło burzy proporcje twarzy - wówczas dobrze jest wybrać grzywkę. Gorzej jeśli mamy cienkie, rzadkie włosy, lub mocno kręcone i sianowate. Wówczas odradzamy robienie jakiejkolwiek grzywki . Można wprawdzie wspomagać się prostownicą - wystarczy jednak wilgotny podmuch wiatru, oddech morskiej bryzy lub kilka kropel wiosennego deszczu i prosta grzywka znika.

Przy rzadkich włosach - bezcelowość zabiegu jest wiadoma.

Prosta tradycyjna grzywka zawsze sprawdza się w przypadku kobiet, które mają wysokie czoło. Warto skorzystać z wygodnego nurtu we fryzjerstwie, który w końcu jest łaskawy dla naszych zmęczonych zabiegami włosów.

Kilka lat temu dominował z kolei trend na noszenie za długich grzywek, zachodzących na oczy. Moda minęła, ale wiele kobiet wciąż wybiera ten typ.

Dlaczego? Zapraszamy do dyskusji!

Jak wy oceniacie grzywkę, która zakrywa nam oczy? Czy jest praktyczna i wygodna, a przede wszystkim, czy wygląda atrakcyjnie?

SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Zobaczcie również:

Retro fryzury Katy Perry - która najlepsza?

Za długa grzywka to:
Więcej o: