Jak prezentują się perfumy Madonny?

Fani czekali na tą chwilę kilkanaście lat. Madonna zdecydowała się wypuścić na rynek swoje własne perfumy. Tak oto będzie prezentowała się premierowa butelka.

Wielkie perfumowe boom dosięgło już niemal każdą gwiazdę. Znacznie większą wyjątkowością odznaczały się celebryci, którzy zrezygnowali z wątpliwego przywileju posiadania własnej pachnącej buteleczki. Należała do nich do tej pory Madonna. Cóż. Biznes jest biznes i po kilkunastu latach i ona dołączyła do grona szczęśliwców, którzy zaznaczyli swoją obecność w świecie zapachów.

Jej jednak możemy to wybaczyć i z większą ciekawością przyjrzeć się nowości. W końcu z jakiegoś powodu zasłużyła sobie na miano królowej popu . I jak na prawdziwą królową przystało - wyjątkowy produkt w postaci perfum powstać powinien (mamy nadzieję, że nie jest on początkiem lawiny i że za rok nie będziemy pisać o trzeciej z kolei butelce sygnowanej jej nazwiskiem).

Artystka skupiła się ostatnio na swojej marce odzieżowej - Material Girl. Pod tą samą nazwą parę tygodni temu pojawiła się kolekcja kosmetyków do makijażu, z której córka Madonna Lourdes jest bardzo dumna!

Dziś wiemy już jak będzie wyglądał premierowy flakon. Perfumy nazywają się Truth or Dare , a formą zewnętrzną jednoznacznie nawiązują do dawnych czasów świetności artystki. Do czasów, kiedy zdjęcia artystki nie schodziły z pierwszych stron gazet, a wywoływanymi przez nią skandalami żył cały świat.

Madonna w wywiadzie dla WWD (Women's Wear Daily) powiedziała:

Zawsze byłam opętana zapachami. Przez całe lata chciałam stworzyć coś osobistego. Coś co jednocześnie wyrażałoby mnie, ale dotyczyło innych ludzi. Coś klasycznego i ponadczasowego, a jednocześnie nowoczesnego. Moje najstarsze wspomnienie to zapach perfum mojej mamy. Noszę je ze sobą wszędzie. Pachniała gardenią i tuberozą - mieszanka odurzająca i równie tajemnicza. Chciałam odświeżyć ten zapach. To miało być coś uczciwego i śmiałego".

Skąd nazwa? Artystka inspirowała się filmem o tym samym tytule z 1991 roku, w którym zagrała rolę główną (znów powrót do przeszłości).

Premierę przewidziano na 26 marca 2012 roku. Truth or Dare pojawią się w sklepach Macy's.

Jakie jest wasze zdanie na temat perfum Madonny? Czy nie uważacie, że przegapiła moment, w którym perfumy miały szansę stać się prawdziwym hitem? Czy może wręcz przeciwnie?

Truth or DareTruth or Dare Fot. Materiały promocyjne

Zobaczcie również:

Retro fryzury Katy Perry - która najlepsza?

Więcej o: