Kim Kardashian pozwana!

USA to jednak specyficzny kraj. Chcesz pozbyć się konkurencji? Pozwij ją. Tak właśnie zrobiła firma Radiant, producent no!no! hair! pozywając Kim Kardashian.

Kim Kardashian już dawno znalazła swój własny sposób na zarabianie pieniędzy i trzeba przyznać, że całkiem skuteczny. Swoją twarzą promowała wiele produktów kosmetycznych, między innymi urządzenie służące do depilacji laserowej w domu firmy TRIA Beauty. Mimo, że od czasu pojawienia się kampanii reklamowej minął rok, konkurencja nagle się obudziła i pozwała Kim Kardashian.

Firma Radiant zaznaczyła w pozwie przeciwko celebrytce, że "oszukała ona społeczeństwo" promując laser do domowej depilacji o nazwie TRIA.

Firma wymienia wiele kłamstw, które Kim Kardashian rzekomo zafundowała klientom produktu:

- Kim mówi, że używa produktu do depilacji całego ciała, mimo, że firma TRIA zaznacza, że nie powinno się go stosować w okolicach twarzy, głowy, uszu, szyi, sutków i narządów płciowych.

- Kim twierdzi, że kobiety już nigdy nie będą potrzebowały maszynek i kremów do golenia, choć TRIA zwraca uwagę, by stosować te metody razem.

- Kim Kardashian wielokrotnie powtarzała, że korzystała z profesjonalnych zabiegów usuwania owłosienia przez dziesięć lat, więc Radiant chce wiedzieć, dlaczego twierdzi, że to TRIA jest jej sekretem.

Radiant żąda zaprzestania publikacji wszystkich tych fałszywych oświadczeń, no i oczywiście odszkodowania.

Gdyby każda firma chciała pozywać konkurencję za głoszenie górnolotnie brzmiących haseł - sądy nie zajmowały by się niczym innym. No, ale cóż - to w końcu USA. Tam takie przypadki są na porządku dziennym.

Jak dotąd Kim nie skomentowała całej sprawy. Cocoperez donosi jednak, że podpisała ona umowę z firmą na kolejne 18 miesięcy, prawdopodobnie zatem niewiele ją to obeszło (w końcu zarobiła na ślubie - stać ją).

Co wy myślicie o takich praktykach?

Kim Kardashian na wakacjach w MiamiKim Kardashian na wakacjach w Miami Kim Kardashian (fot. East News/ Splash News/ Ralph Notaro)

Zobacz też:

Adriana Lima tłumaczy się z ekstremalnej diety

Więcej o: