Luźne upięcie w stylu Leony Lewis - hit, czy kit?

19 listopada w piątek, Leona Lewis zorganizowała przyjęcie, na którym zaprezentowała się w dość ciekawej fryzurze. Jak podoba wam się takie luźne upięcie?

Leona Lewis lubi tego typu upięcia. Po pierwsze kontrolowany bałagan na włosach jest w  tym sezonie niezwykle modny, po drugie gwiazda dobrze czuje się w takich luźnych, romantycznych upięciach.

Trzeba przyznać, że fryzura wygląda dość oryginalnie. Wprawdzie piosenkarka nie wprowadziła do świata fryzjerstwa żadnych innowacji, jednak jesteśmy ciekawi jak wy oceniacie tego typu uczesania?

Jeśli chcecie wiedzieć jak samodzielnie wykonać tego typu fryzurę - mamy dla was instruktaż:

Do stworzenia fryzury potrzebować będziecie: gumek do włosów, spinek oraz lakieru.

1) Pierwszą czynnością, jaką powinnyście wykonać jest pokręcenie włosów (chyba, że kręcą się same) podzielenie włosów na części. Odseparujcie prawą oraz lewą część włosów tuż za linią ucha.

2) Środkową część włosów zepnijcie nisko w luźnego kucyka. Upinając do do głowy zawińcie go do środka (na filmiku zobaczycie jak dokładnie to wygląda).

3) Następnie podzielcie kucyka na kilka małych pasemek , które przy pomocy spinek luźno powpinajcie we włosy skręcając je przy tym w różne strony. Nie starajcie się za bardzo, ta fryzura powinna być jak najbardziej swobodna.

4) Kolejnym krokiem jest dołączanie pasm z włosów, które oddzieliłyście na samym początku. Zawijacie je wokół powstającego "koczka".

5) Pamiętajcie, że z jednej strony włosów ma być odrobinę więcej . Powinny być więc luźniej upięte.

Jak widzicie fryzura jest naprawdę prosta do wykonania. Zwłaszcza kiedy brak nam czasu, a zależy nam na eleganckim wyglądzie.

Jeżeli na brak czasu nie narzekacie - możecie pozwolić sobie na zakręcenie włosów na średniej grubości wałki (dotyczy to zwłaszcza osób, których włosy są ciężkie i nie podatne na kręcenie).

Zobaczcie wideo i zagłosujcie w naszym sondażu! Czekamy na wasze opinie!

 
Luźne upięcie w stylu Leony Lewis to:
Więcej o: