Chanel Iman promuje perfumy DKNY warte milion dolarów

Marka DKNY stworzyła zapach warty 1 milion dolarów! Co takiego mogą mieć w sobie perfumy, że ich wartość równa jest tak zawrotnej sumie? To butelka do zadań specjalnych, którą już w poniedziałek promowała w towarzystwie uzbrojonych ochroniarzy Chanel Iman!

To wydanie perfum DKNY jest niezwykłe. Niezwykłe nie tylko ze względu na cenę, ale również zadania przed nią postawione. Przychody ze sprzedaży są bowiem przeznaczone dla globalnej organizacji " Action Against Hunger ", która zajęła się walką z głodem na świecie.

Butelka perfum DKNY to wynik współpracy między marką a światowej sławy projektantem biżuterii - Martinem Katz . Cena nie jest przypadkowa, bowiem butelka jest ozdobiona 14-karatowym złotem, i pokryta 2.909 kamieniami szlachetnymi , w tym 7,18 -karatowym szafirem , 4,03 -karatowy m diamentem w kształcie gruszki i 3,07 -karatowym rubin em.

To najbardziej luksusowa butelka jaka kiedykolwiek została stworzona dla zapachu!

Białe złoto w połączeniu z blisko trzy tysiącami kamieni szlachetnych z całego świata - robi wrażenie!

W poniedziałkowy wieczór promowała ją Chanel Iman w otoczeniu uzbrojonych ochroniarzy. Modelka przybyła do Nowego Jorku z dumą prezentując tą drogocenną butelkę.

Na koniec - ciekawostka - sam zapach będzie do kupienia dla każdego w cenie 42$ - oczywiście już bez luksusowej butelki.

Wygląda na to, że mamy nowego rekordzistę! I, że słynny flakon No. 1 Cliva Christiana (uznawany do tej pory za najdroższy zapach na świecie - został pokonany).

DKNY - perfumy za milon dolarówDKNY - perfumy za milon dolarów DKNY - perfumy za milon dolarów

Zobacz również:

Ile kosztują najdroższe perfumy świata?

Więcej o: