Świąteczny manicure z humorem

Wiele można mówić o świątecznym makijażu i fryzurze, znacznie mniej pojawia się pomysłów na ciekawą stylizację paznokci. Jeśli macie poczucie humoru i odrobinę dystansu - ta propozycja powinna wam się spodobać.

Święta Bożego Narodzenia spędzamy zwykle z rodziną, nie musimy więc martwić się oficjalnym charakterem tych wyjątkowych dni. A może raczej nie musimy przejmować się nim przesadnie. Elegancka kreacja, fryzura i makijaż wystarczą do zachowania odpowiedniego klimatu przy stole. Żeby jednak chcemy dodać stylizacji mniej ceremonialnego elementu - można postawić na tematyczny manicure.

Ciekawy pomysł zaproponowała jedna z blogerek (s-lacquer.tumblr.com). Główną rolę na paznokciu pełni bowiem... świąteczny pierniczek. Jeśli podoba wam się ta propozycja, będziecie potrzebowały 4 lakierów:

- jasnobrązowy,

- czerwony,

- biały,

- czarny,

- i miętowy.

Instruktaż:

Pokryjcie paznokcie dwiema warstwami miętowego lakieru, następnie jasnobrązowym kolorem namalujcie pierniczka (wbrew pozorom wcale nie będzie to trudne zadanie), a następnie za pomocą czarnego, czerwonego i białego lakieru dorysujcie buźki, kokardki i inne dodatki.

http://s-lacquer.tumblr.com/post/13895506704/25-days-of-christmas-day-6-gingerbread-men-ihttp://s-lacquer.tumblr.com/post/13895506704/25-days-of-christmas-day-6-gingerbread-men-i http://s-lacquer.tumblr.com/post/13895506704/25-days-of-christmas-day-6-gingerbread-men-i

Zobaczcie również:

Świąteczne charakteryzacje w stylu gwiazd - galeria pełna inspiracji

Jak podoba wam się ten zabawny pomysł na stylizację paznokci?
Więcej o: