Te fryzury były hitem 2011 roku!

2011 rok obfitował w wiele inspirujących wydarzeń. Zarówno tych ze świata mody jak i urody. Oto fryzury, które okazały się być najbardziej wpływowe w mijającym roku.

Ślub Kate Middleton i jej suknia od Alexandra McQueena był tylko początkiem niezapomnianych wydarzeń 2011 roku.

Okazuje się, że był to również czas, w którym pojawiło się kilka nowych trendów wiernie naśladowanych przez miliony osób na całym świecie. W dziedzinie fryzjerstwa szczególnie dwie osoby wyróżniły się na tle innych. To właśnie do nich trafia dziś korona.

Światem fryzjerstwa i wdrażania nowych trendów w 2011 roku rządzili: Emma Watson i Justin Bieber.

Nie jest to jedynie zdanie stylistów, ale również wyszukiwarki google , której statystyki jasno wskazują, że to właśnie tych dwóch fryzur internauci poszukiwali najczęściej!

Emma Watson do niedawna znana głównie z roli Hermiony Granger w filmach o Harrym Potterze ponad rok temu obcięła dość znacznie swoje długie włosy i wybrała odważną chłopięcą fryzurę, o czym zresztą rozpisywały się media na całym świecie. Sama artystka mówiła o swojej decyzji niedawno w wywiadzie dla serwisu Stylist.com:

Myślę, że była to bardzo śmiała decyzja. Noszenie krótkich włosów oznacza, że nie jesteś w stanie nic ukryć. Musisz naprawdę tego chcieć, ponieważ twój wizerunek staje się trochę chłopięcy i pojawia się pewnego rodzaju ryzyko. Na przykład chcesz wyglądać bardziej seksownie, a rezultat jest wręcz odwrotny. Plusem jest zdecydowanie niższy koszt utrzymania włosów w dobrej kondycji, co jest dla mnie świetnym rozwiązaniem, bo nie znoszę tracić zbyt wiele czasu na takie rzeczy".

Jeśli chodzi o Justina Biebera, którego popularność na całym świecie wciąż rośnie i który czego się nie dotknie - zamienia się złoto, nie mamy nic do dodania. :)

Nowa fryzura Emmy WatsonNowa fryzura Emmy Watson Fot. Eastnews

Zobacz także:

Fryzury na karnawał i studniówkę

Więcej o: