Nowość YSL - szminka, błyszczyk czy lakier?

Marki kosmetyczne wciąż oferują nam nowe rozwiązania w dziedzinie makijażu. Yves Saint Laurent również. Oto najnowsza propozycja!

Zupełnie niedawno informowaliśmy was o nowych rozwiązaniach, jakich w kosmetyce poszukuje Daphne Guinness. Otóż znana modowa ekscentryczka - zamiast pomadki postanowiła użyć do makijażu ust lakieru do paznokci.

Prawdopodobnie z myślą o takich osobach marka YSL stworzyła nowy produkt o nazwie Vernis a Levres Rouge Pur Couture. Jest to kosmetyk, który stworzony, by połączyć w jedno: pomadkę, błyszczyk a także w pewnym stopniu lakier. Wystarczy spojrzeć na opakowanie, a potem zobaczyć blask, jaki zostawia na ustach.

Yves Saint Laurent proponuje nowe rozwiązania i techniki makijażu, wychodząc w wizjonerski sposób naprzeciw stylowi życia i uwodzenia. YSL reklamuje i poleca produkt przede wszystkim ze względu na jego trwałość.

Konsystencja pozwala na prostszą aplikację, a nasycone kolorem usta kusić mają nowym połyskiem. Przyjemności towarzyszy nieopisane uczucie lekkości i komfortu.

Kosmetyk występuje w 18 intensywnych odcieniach stworzonych przez Lloyda Simmondsa, Dyrektora Artystycznego Makijażu Yves Saint Laurent.

W szlachetnym, czarnym etui wygląda jak lakier do paznokci. Nowy talizman idealnie pasuje do eleganckiej torebki i posiada aplikator o zaskakującym kształcie - prosty, a jednocześnie bardzo profesjonalny.

Wypróbowałyście już?

VERNIS A LEVRES ROUGE PUR COUTURE  YSLVERNIS A LEVRES ROUGE PUR COUTURE YSL Fot. Materiały prasowe

Więcej o: