Jaśmin dla urody - poznaj jego moc!

Dobroczynne właściwości i woń jaśminu - kto raz spróbuje, nigdy się nie oprze...

Jaśmin to przede wszystkim zapach. Stosuje się go w aromaterapii i do kąpieli leczniczych. Ma działanie odprężające i relaksujące. Potrafi ukoić nerwy, a w naturze zachwycić wonią, gdy przechadzamy się obok kwitnącego krzewu. W jego hołdzie powstał nawet zapach domu mody Bvlgari.

Perfumy Mon Jasmin Noir marki BvlgariPerfumy Mon Jasmin Noir marki Bvlgari kolaż Lula.pl

Fot. perfumy Mon Jasmin Noir marki Bvlgari

Olejek jaśminowy ma zastosowanie nie tylko w dziedzinach związanych z zapachem, ale i w kosmetyce. Ma moc zmiękczania naskórka i wygładzania go. Nadaje się dla wrażliwej i delikatnej skóry - skutecznie koi podrażnienia. Nawilża i odżywia dogłębnie - nie tylko naskórek, ale i skórę właściwą. Dodatkowo jest skuteczny w walce z procesami starzenia, ponieważ wzmacnia włókna kolagenowe, a poza tym uszczelnia barierę lipidową skóry, która staje się bardziej odporna.

Jeśli nigdy nie używałyście kosmetyków ani olejków jaśminowych, albo nawet nie znacie tego zapachu, koniecznie udajcie się do najbliższej drogerii i nadróbcie te doświadczenia - gwarantujemy, większość z Was zakocha się w tej woni! Przykłady produktów o tym zapachu znajdziecie w GALERII .

Czytaj dalej:

Słodko pachnące kosmetyki - mniam!

Błękitne perfumy - idealne na wiosnę!

źródło: Okazje.info

Wiesz jak pachnie jaśmin?
Więcej o: