Sephora i Douglas to drogie perfumerie? Te kosmetyki są dobre i zapłacisz za nie mniej niż 50zł

Perfumerie typu Sephora i Douglas kojarzą nam się z dużym wyborem kosmetyków marek trochę droższych i luksusowych. Zobacz, jakie dobre produkty można tam kupić za mniej niż 50 złotych

Wydaje ci się, że z 50 złotymi w portfelu nie znajdziesz w perfumerii nic naprawdę ciekawego? Przekonamy cię, że jesteś w błędzie. Wybrałyśmy prawie dwadzieścia różnych kosmetyków i akcesoriów, za które zapłacisz maksymalnie 49 złotych.

Najciekawsze produkty to naszym zdaniem podróżne wersje znanych (i drogich) kosmetyków. To doskonała okazja na przetestowanie kremu czy tuszu do rzęs bez wydawania na nie fortuny. Jeżeli przypadnie nam do gustu, możemy kupić normalne opakowanie. Jeśli stwierdzimy, że dany kosmetyk nam nie pasuje, przynajmniej zamiast 200 złotych, przepadnie nam 40.

50 złotych to także bardzo dobry budżet na wszelkiego rodzaju akcesoria. My wybrałyśmy na przykład mały atomizer, do którego można przelać ulubione perfumy i mieć je zawsze przy sobie. Inny dobry pomysł to rękawiczka do zmywania makijażu bez wody lub gadżet ułatwiający mycie pędzli. Za tyle pieniędzy kupimy też całkiem niezły pędzelek do cieni.

Gdzie najczęściej kupujecie kosmetyki? W sieciowych drogeriach typu Rossmann i Hebe czy może w perfumeriach Sephora lub Douglas?

Codzienny makijaż wykonany TYLKO polskimi kosmetykami. Na te marki warto zwrócić uwagę!

Więcej o: