Kate Winslet w kampanii Lancome

Lancome już po raz kolejny zaangażował do nowej kampanii Kate Winslet. W reklamie nowych pomadek Absolu Nu - Kate pokazuje się od tej najbardziej kobiecej strony.

Lancome po raz kolejny zdecydował się na współpracę z Kate Winslet. I nie ma w tym nic dziwnego, bowiem aktorka kojarzona z niezwykłą aurą kobiecości i zmysłowości pasuje do klimatu lansowanego przez markę.

Ostatnim razem promowała perfumy Tresor. Dziś występuje w reklamie nowych pomadek Absolu Nu. Nowa seria szminek ma łączyć pielęgnację z delikatną konsystencją, która daje zmysłowy i subtelny efekt. Pomadka ma nadawać naturalny połysk, nawilżać i wygładzać usta. Lancome koncentruje się również na przezroczystej powłoce nabłyszczającej o beżowych lub różowych refleksach. Seria Absolu Nu to 16 nowych kolorów.

I zdjęcia i krótki film reklamowy to dzieło wybitnego fotografa mody Mario Testino. Kate Winslet wygląda wyjątkowo zmysłowo.

Myślę, że szminka jest jednym z tych kosmetyków, które dodają wyjątkowej kobiecości. Jestem zdania, że w branży kosmetycznej nadeszła znów era pozytywnych zmian - obserwujemy wielki powrót pomadek. Absolu Nu ma bardzo miękką, delikatną konsystencję, która wręcz rozpływa się na ustach" - mówi Kate Winslet.

 

Christina Aguilera pracuje nad nowymi perfumami. To już szóste!

Więcej o: