Lily Cole powróciła do natury. Znów ruda!

Lily Cole, po wielu miesiącach postanowiła powrócić do swojego rudego koloru włosów. Nareszcie!

Przed paroma miesiącami Lily Cole, kojarzona z nietypowego typu urody i naturalnie rudych włosów - postanowiła się nieco odmienić i przefarbowała włosy na czarny kolor.

Dzięki swojej urodzie była jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy modelingu. Nie można o niej powiedzieć - typowa piękność, ale lalkowata, porcelanowa twarz, i dość nieregularne, rozmyte rysy były od zawsze czymś, co przyciągało wzrok.

Modelka od dzieciństwa nie mogła uporać się z kompleksem rudych włosów oraz licznych piegów. Z czasem uczyniła z nich swoje zalety. Taki typ urody nie zdarza się często. Interesująca, bo inna Lily Cole rozwijała swoją karierę.

Jednak jak każda kobieta, z czasem zrodziła się w niej potrzeba zmiany. Niestety przefarbowanie rudych włosów na czarny było w jej przypadku naprawdę złą decyzją. Wcześniej interesująca w swej oryginalności - straciła urok. Ciemne włosy zupełnie nie pasowały do jej bladej cery i delikatnych rysów twarzy. Sama modelka czuła się w w tej odsłonie najwyraźniej całkiem dobrze, bo kolor pozostał na włosach przez kilka dobrych miesięcy.

Na czwartkowej premierze nowej limitowanej edycji Cola Coli Light w Paryżu - Lily znów wszystkich zaskoczyła. Rudy powrócił! I bardzo dobrze, bo zdecydowanie jest to jej kolor!

RETNA PICTURES/PHOTOSHOT/REPORTER/Michael Melia

Lily ColeLily Cole Lily Cole fot. EAST NEWS

Więcej o: