Ocena ślubnego makijażu Kate Middleton

Kate Middleton sama wykonała swój ślubny makijaż. Jak oceniacie jej dzieło?

Pisaliśmy już, że ślubny makijaż Kate Middleton będzie jej własnym dziełem. Była to dość niecodzienna wiadomość biorąc pod uwagę, że ślub królewskiej pary to z całą pewnością wydarzenie roku. Na moment, by ujrzeć księżnę w białej sukni czekał z niecierpliwością cały świat. Ona sama z pewnością zdawała sobie sprawę z tego, że jest i będzie oceniania. Każdy w takiej sytuacji chce prezentować się z jak najlepszej strony.

W kwestii sukni ślubnej zaufała Sarze Burton - i słusznie. Ale kwestię własnego makijażu Kate pozostawiła we własnych rękach . Przed ślubem wzięła wprawdzie lekcję wizażu od Arabelli Preston, ale w piątek 29 kwietnia - malowała się już samodzielnie.

I choć ślubny makijaż nie wyróżniał się drastycznymi odstępstwami od tego, jak na co dzień maluje się nowa księżna, wyraźnie widać było zamiłowanie do klasycznego smokey eyes.

Poza tym mocno podkreślone brwi, wyraźna kreska na dolnej powiece, brzoskwiniowy kolor różu oraz delikatnie podkreślone usta jasnoróżową pomadką. Cały makijaż prezentował się nieskazitelnie. Widać, że wskazówki wizażystki - Kate wzięła sobie do serca.

A jak wy oceniacie królewski makijaż? Zagłosujcie w naszej sondzie! Makijaż ślubny Kate MiddletonMakijaż ślubny Kate Middleton fot. Eastnews

Zobacz też:

Kate Middleton w sukni ślubnej od McQueena - na ten moment czekał cały świat!

Ślubny makijaż Kate Middleton był:
Więcej o: