Liv Tyler w nowej reklamie perfum Givenchy

Liv Tyler jest twarzą marki Givenchy już od 2003 roku, jednak prostota zdjęcia z najnowszej kampanii robi duże wrażenie.

Okazuje się, że w reklamie sprawdza się nie tylko to, co kontrowersyjne, kolorowe i zabarwione nutą erotyzmu. Nowe zdjęcie promocyjne perfum Givenchy z Liv Tyler w roli głównej, które robił Jean-Baptiste Mondino , naprawdę robi duże wrażenie. I to właśnie przez wzgląd na niezwykły artyzm fotografii, który przejawia się w swej prostocie.

Nie sposób nie zwrócić uwagi na magnetyzujące, pełne emocji spojrzenie aktorki.

Informacja o tym, że Liv wystąpi po raz kolejny w reklamie zapachu - pojawiła się już pół roku temu, jednak na promocję i zdjęcia reklamowe musieliśmy długo czekać.

Irresistible Givenchy Very L'Intense są kontynuacją starszych perfum Very Irresistible Givenchy.

Poprzedni zapach, który swą premierę miał równo z wejściem na ekrany kin "Władcy Pierścieni" miał się kojarzyć z młodością, świeżością i prostotą. Aktorka wydawała się wówczas idealną osobą, która wpasowywała by się w konwencję tych perfum.

Sam zapach ma być odrobinę tajemniczy , ale intensywny. Stworzony by dopasować się do współczesnej kobiety poszukującej intensywnych doznań.

Givenchy nie zdradza szczegółów dotyczących zapachu Very Irrésistible L'Intense . Podaje tylko krótki wykaz nut zapachowych - kompozycję tworzą aromaty śliwki, róży bułgarskiej, paczuli i piżma.

Givenchy: Very Irresistible IntenseGivenchy: Very Irresistible Intense fot. materiały promocyjne

Givenchy: Very Irresistible Intense

Mamy informację o kolejnym letnim zapachu marki Givenchy. Będziecie mogli o nim przeczytać już w przyszłym tygodniu!

Zobaczcie też:

Rosie Huntington-Whiteley najgorętszą kobietą świata

Więcej o: