Burza loków w stylu J.Lo

Jennifer Lopez - najpiękniejsza kobieta na świecie według magazynu People jest posiadaczką pięknych długich włosów. Podobają wam się loki w jej stylu?

Która z nas nie marzyła kiedyś o pięknych, długich i gęstych włosach? Niestety rzadko zdarza się, by ktoś się z takimi urodził.

Jennifer Lopez jest jedną z tych kobiet, które o ten element swojej urody dba w sposób szczególny. Sama to niejednokrotnie podkreślała w wielu wywiadach.

Gwiazda wydała ostatnio nową płytę. Jurorka amerykańskiego wydania programu "Idol" ma teraz dużo pracy, ale wydaje się być z tego powodu zadowolona. Parę dni temu J.Lo pojawiła się w hollywoodzkim Hard Rock Cafe , gdzie podpisywała swoją nową płytę. Zwróciliśmy uwagę na jej spektakularną fryzurę, czyli loki w dużej objętości.

Do wykonania takiej fryzury, potrzeba przede wszystkim lokówki i dość wprawnej ręki. Włosy należy podzielić na małe pasma i nakręcać jedno po drugim. Możecie użyć zwykłej, standardowej lokówki lub specjalnie przeznaczonej do tego typu loków lokówki w kształcie spirali.

Nie zapomnijcie o preparacie, który będzie chronił wasze włosy przed gorącą temperaturą! Na koniec pojedyncze pasma lekko podtapirujcie.

BABYLISS LOKÓWKA SPIRALNA CERAMICZNABABYLISS LOKÓWKA SPIRALNA CERAMICZNA 

BABYLISS LOKÓWKA SPIRALNA CERAMICZNA, cena: 89zł

Burza loków w stylu J.LoBurza loków w stylu J.Lo Fot. Eastnews

Burza loków w stylu J.LoBurza loków w stylu J.Lo Fot. Eastnews

Zobacz też:

Fantazyjny kok Kat Graham - fryzura na każdą okazję

Galeria najpiękniejszych hollywoodzkich fryzur

Więcej o: