Nowy silnie kryjący korektor marki Revlon

Revlon PhotoReady jest linią stworzoną z myślą o kosmetykach mocno kryjących. Najpierw na rynku pojawił się kompakt, teraz w sprzedaży jest również korektor.

Kosmetyki z linii PhotoReady zawierają fotochromatyczne pigmenty, które odbijają i rozpraszają światło kamuflując niedoskonałości cery. Zapewniać ma wysokie krycie nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach. Najpierw na rynku pojawił się silnie kryjący kompakt , teraz przeszedł czas na korektor.

Formuła nowego kosmetyku została przetestowana przez producenta również w niekorzystnym, sztucznym oświetleniu, w ostrym słońcu oraz obiektywie kamery. Test przeszedł pozytywnie.

Ma on działać podobnie jak graficzny program Photoshop, czyli usuwać niedoskonałości cery. Produkt zawiera również dość mocne filtry SPF 20.

Nowy korektor mocno kryjący marki Revlon PhotoreadyNowy korektor mocno kryjący marki Revlon Photoready Fot. materiały prasowe

Korektor ma przy tym lekką, kremową konsystencję, dzięki czemu ma łatwiej stapiać się ze skórą. Jest bezzapachowy, nie zawiera ani tłuszczów, ani parabenów.

DOSTEPNE KOLORY:

Light, Light Medium & Medium

Cena: około 49 zł

Zobacz też:

Perfumy Kate Middleton osiągają szczyty popularności

Więcej o: