Christina - czy to wciąż ty?

Oczywistym faktem jest to, że gwiazdy przed wyjściem na czerwony dywan odpowiednio się do tego momentu przygotowują, gorzej, gdy paparazzi fotografują je zaskoczenia...

Christina Aguilera przez ostatni rok, nazbierała na swoje konto wiele wpadek. I to nie tylko stylizacyjnych. Włosy makijaż, nieodpowiednia bielizna, zbyt pomarańczowy kolor skóry ...to tylko niektóre z nich. Wprawdzie na galach i publicznych wystąpieniach piosenkarka stara się prezentować atrakcyjnie - na co dzień wygląda na zaniedbaną.

Już jakiś czas temu sporo przytyła, jej popalone blond włosy też nie wyglądają najlepiej, nie wspominamy już nawet o doborze strojów. Czyżby artystka szła w ślady Britney Spears ? W końcu droga ich kariery już od dziecięcych lat przebiegała dość podobnie. Szkoda, że minęły czasy, gdy media porównywały obie wokalistki pod względem wysokiej wartości artystycznej ich pracy i pozytywnych ocen ich wizerunku.

Parę dni temu Christina Aguilera została sfotografowana przez paparazzi. Zdjęcia zaskoczyły nawet nas. Poplątane włosy, wystający spod koszuli stanik i zupełnie nieudany kamuflaż w postaci fatalnego makijażu, odsłoniły nagą prawdę. Christina wygląda naprawdę kiepsko, w dodatku starzej o jakieś 10 lat! Patrząc na zdjęcia, można by przypuszczać, że gwiazda jest poważnie chora.

Okazuje się, że w jej przypadku odpowiednia charakteryzacja spełnia rolę kluczową!

Zobaczcie sami:

Christina AguileraChristina Aguilera Fot. Eastnews

Christina AguileraChristina Aguilera Fot. Eastnews

Christina AguileraChristina Aguilera Fot. Eastnews

Zajrzyjcie do naszej galerii, zobaczycie w niej różne odsłony Christiny. Porównajcie je!

Zobaczcie też:

Wpadka - pomarańczowa Christina Aguilera

Więcej o: