Gwyneth Paltrow - sauna jej sposobem na kaca.

Gwyneth Paltrow przyznaje, że napić się czasem lubi, co nie oznacza, że lubi też porannego kaca. Znalazła więc na to swój własny sposób.

Jak informuje PAP - Gwyneth Paltrow nie stroni przesadnie od alkoholu, a na kaca znalazła swój własny sposób - saunę.

Znam świetne lekarstwo na kaca. Zawsze rano biorę zimny prysznic i idę do sauny. Potem przez cały dzień piję dużo wody. Zielona herbata też pomaga!" - zdradziła aktorka w wywiadzie dla brytyjskiego magazynu "Closer".

Ulubionymi trunkami alkoholowymi aktorki są: piwo Guiness oraz czerwone wino . Ani jedno, ani drugie nie jest zaliczane do mocnych trunków, ale jak doskonale wiemy - spożywane z zbyt dużych ilościach oznacza często nieprzyjemne skutki następnego dnia.

Gwiazda nauczyła się radzić sobie z tym problemem. Wypróbowała sauny, która jej zdaniem jest najlepsza, by poprawić zarówno fizyczne, jak i psychiczne samopoczucie.

Duże zmiany temperatury jakim poddane jest nasze ciało podczas zabiegu w saunie sprawia, że organizm oczyszcza się z toksyn, podnosi swą wydolność oraz odporność . Poza tym świetnie relaksuje.

Mimo, że aktorka jest mamą dwójki dzieci - sama mówi, że wciąż lubi się dobrze bawić.

Jak dalej podaje PAP Life, Gwineth Paltrow twierdzi:

Ludzie mają o mnie błędne wyobrażenie. Uważają, że jestem sztywna. Nie wiem skąd to się wzięło. Mam jedynie nadzieję, że jeśli zobaczą mnie w 'Glee', to może zmienią zdanie na mój temat" - oznajmiła Gwen, którą ostatnio można oglądać w tym bijącym rekordy popularności serialu muzycznym.

Gwyneth Paltrow fot. SIPA?East NewsGwyneth Paltrow fot. SIPA?East News Fot. SIPA / East News

Zobacz też:

Masz kaca? Ukryj go pod odpowiednim makijażem

Olivia Wilde: brunetka, czy blondynka?

Więcej o: