Anja Rubik w reklamie perfum Elie Saab

Anja Rubik po raz kolejny jest twarzą reklamową perfum. Tym razem jest to marka Elie Saab. Kampania jednak do złudzenia przypomina inną, w której Anja brała niedawno udział.

Anja Rubik jest jedną z najbardziej zajętych polskich modelek. Zastanawiające,kiedy ona znajduje czas na realizację wszystkich projektów, sesje i pokazów.

Parę dni temu pojawiła się kampania reklamowa perfum marki Elie Saab Le Parfum z jej udziałem. To już kolejna reklama perfum na koncie Anji. Zupełnie niedawno wraz z narzeczonym reklamowali takie perfumy jak: "Close", marki GAP, później z kolei pojawili się wspólnie w reklamie nowego zapachu DKNY Women Energizing .

To właśnie ta druga kampania jest naszym zdaniem bardzo podobna do najnowszych zdjęć Anji, z tą różnicą, że nie występuje już z ukochanym. Sesją zajęli się: Mert Atlas i Marcus Piggot.

Po raz kolejny oglądamy modelkę na przedmieściach zatłoczonego miasta, wśród wieżowców i przechodzących tłumów. Szkoda, że producenci i twórcy kampanii wciąż stawiają na podobne rozwiązania. Brak pomysłowości oraz kreatywności to dziś ogromny minus wszelkiego typu projektów komercyjnych.

Na plus możemy ocenić kreację , którą ma na sobie Anja. Jedwabna, beżowa suknia przepięknie układa się na fotografii.

Zobaczcie i porównajcie sami:

Anja Rubik w kampanii perfum Elie SaabAnja Rubik w kampanii perfum Elie Saab fot. materiały reklamowe

Anja Rubik w kampanii perfum Elie Saab

Zobacz też:

Beyonce i jej najlepsze stylizacje z teledysków

Beyonce i jej najlepsze charakteryzacje  zteledyskówBeyonce i jej najlepsze charakteryzacje zteledysków Kolaz Lula.pl

Która zdjęcie z kampanii jest według was lepsze?
Więcej o: