Justin Bieber i jego nowe... damskie perfumy

To była tylko kwestia czasu - Justin Bieber wydał już swoje pierwsze perfumy. Damskie perfumy!

Informacja o tym, że Justin Bieber wypuszcza własne perfumy nie była dla nikogo zaskoczeniem. Dziwić może jedynie fakt, że perfumy o nazwie Someday przeznaczone są dla kobiet.

Sam Justin Bieber tłumaczy to tak:

Powiedzmy sobie szczerze - to jak pachnie kobieta, jest dla faceta bardzo ważne. Poza tym mam tak bliski kontakt z moimi fankami, że tworząc ten zapach mogę dać im trochę swojej miłości i zbliżyć je do mojego świata".

Już teraz szacuje się, że sprzedaż perfum Justina Biebera przyniesie wielomilionowe zyski. Mówi się też o tym, że dochód ma być przeznaczony na akcje charytatywne organizowane przez Fundacje Make-A-Wish.

Bieber uzasadnia:

Jestem w stanie nie tylko stworzyć coś dla moich fanek, mogę również przeznaczyć dochód ze sprzedaży na cele charytatywne, co jest dla mnie  priorytetem. Właśnie na tym zależy mi najbardziej".

Niezbyt oryginalna butelka, której korek jest w kształcie różanego serca to projekt samego Justina. Zapach będzie kosztował od 25do 55$, w zależności od wielkości butelki. W sprzedaży pojawi się również mgiełka do włosów i balsam do ciała.

Jesteśmy przekonani, że nastoletnie fanki Justina będą wniebowzięte!

Someday - perfumy Justina BieberaSomeday - perfumy Justina Biebera Fot. Materiały prasowe

Zobacz też:

Inspiracja kwiatami. Wiosenne makijaże według Marie Claire

Więcej o: