Perfumy Justina Biebera - spot reklamowy

Informacja o perfumach Justina Biebera pojawiła się zaledwie parę dni temu. Zaraz po tym ukazał się spot reklamowy.

Reklama nowych, damskich perfum Justina Biebera pojawiła błyskawicznie po tym, jak świat dowiedział się o istnieniu zapachu.

Pisaliśmy o tym kilka dni temu. Piosenkarz postawił stworzyć zapach przeznaczony dla kobiet, ponieważ jak twierdzi: "wie co jest dla nich dobre". Poza tym chciał w ten sposób uszczęśliwić swoje fanki, dla których perfumy o nazwie Someday miały być swego rodzaju prezentem. Małą cząstką, jego samego, którą mógł się z nimi podzielić.

Reklama zdaje się to potwierdzać. Główną bohaterką spotu jest młoda dziewczyna. Kiedy tylko spryskuje szyję perfumami - znikąd zjawia się zauroczony nią Justin Bieber , by porwać ją w przestworza i spełnić jej sny...

Nie będziemy komentować samej reklamy - oceńcie to same!

 

Warto przypomnieć, że dochód ma być przeznaczony na akcje charytatywne organizowane przez Fundacje Make-A-Wish.

Jestem w stanie nie tylko stworzyć coś dla moich fanek, mogę również przeznaczyć dochód ze sprzedaży na cele charytatywne, co jest dla mnie  priorytetem. Właśnie na tym zależy mi najbardziej".

Zapach będzie kosztował od 25do 55$, w zależności od wielkości butelki. W sprzedaży pojawi się również mgiełka do włosów i balsam do ciała.

Someday - perfumy Justina BieberaSomeday - perfumy Justina Biebera Fot. Materiały prasowe

Jak podoba wam się reklama perfum Someday?
Więcej o: