Dita Von Teese i jej sposoby przyciemniania brwi

Dita Von Teese ma dość niekonwencjonalne sposoby na podkreślanie swojej urody. W swoich pomysłach jest dość oryginalna.

Dita Von Teese - modelka, aktorka, tancerka. Jej charakterystyczny styl zna właściwie każdy. Ta kobieta emanuje seksapilem. Mleczno-biała skóra, czarne włosy i czerwona pomadka to jej znaki rozpoznawcze. 38-letnia gwiazda jest bez wątpienia współczesną ikoną "glamour" lat 40.

Zupełnie niedawno wydała książkę ze wskazówkami dotyczącymi makijażu oraz fryzur. Radzi w niej jak malować się czerwoną pomadkę, jaki odcień szminki wybrać, jak maskować niedoskonałości cery oraz wykonać idealną kreskę na oku.

Prawdziwą innowacją okazał się jej pomysł na przyciemnianie brwi. Dita Von Teese, która jest naturalną blondynką znalazła swój własny sposób na trwalsze podkreślenie tego elementu twarzy. Żadne kosmetyki w tym przypadku nie wchodzą w grę. Henna również nie jest kluczem do sukcesu. Gwiazda nie zdecydowała się nawet na makijaż permanentny. Jej tajnikiem jest farba do włosów , w dodatku farba przeznaczona dla mężczyzn.

Jestem osobą, która lubi zająć się wszystkim sama. Samodzielnie robię swoje makijaże, fryzury oraz stylizacje" - mówi Dita Von Teese. Nie ignoruję też produktów do pielęgnacji dla mężczyzn. Sprawdzają się również w naszym przypadku".

Jak oceniacie ten pomysł?

Dita von Teese/Christina Aguliera/East NewsDita von Teese/Christina Aguliera/East News Dita von Teese/Christina Aguliera/East News

Zobacz również:

Siostry Kardashian rozpoczynają współpracę z marką OPI

Jak oceniacie pomysł Dity von Teese?
Więcej o: