Nasz hit - punktowy żel S.O.S Under Twenty

Jeśli szukacie szybkiego sposobu na poradzenie sobie z tak zwaną sytuacją awaryjną, która nagle pojawiła się na twojej twarzy - polecamy punktowy żel marki Under Twenty. W naszym teście wypadł bardzo pozytywnie.

Anti! Acne Intense to linia marki Under Twenty, która już jakiś czas jest dostępna na naszym rynku. Wśród nich znajduje się Punktowy żel do wyprysków , opisywany przez producenta - szybki i precyzyjny w działaniu produkt do skutecznego zwalczania widocznych niedoskonałości skóry. Dzięki skoncentrowanej dawce salicylanu sodu zawartego w formule S.O.S., stosowany miejscowo żel skutecznie wysusza wypryski, redukuje zmiany trądzikowe i zmniejsza zaczerwienienia, widocznie poprawiając wygląd skóry.

Jego zadania to:

- zmniejszające zaczerwienienia , - wysusza niedoskonałości , - redukujące zmiany trądzikowe , - poprawia kondycję skóry.

Aktywne substancje w produkcie:

- lecytyna (Lecithin),

- pomarańcza (Citrus Aurantium Dulcis Extract, Orange Extract),

- salicynian sodu (Sodium Salicylate)

Nasza opinia:

Postanowiliśmy zrobić test tego kosmetyku. Byłam zaskoczona natychmiastowym działaniem produktu. Tuż przed położeniem się spać nałożyłam cienką warstwę żelu na zmiany zapalne (w moim przypadku na plecach), z którymi nie mogłam uporać się od dłuższego czasu. Ku mojemu zdziwieniu - różnicę zauważyłam na drugi dzień rano. Skóra była w tym miejscu zdecydowanie mniej czerwona, zmiany się zmniejszyły i wysuszyły. Nie spodziewałam się tak szybkiej reakcji. Produkt spełnił swoje zadanie, mimo, że mam trochę więcej niż 20 lat.

Jak używać produktu:

Na oczyszczoną twarz, w miejscu gdzie pojawiła się niedoskonałość, nałożyć cienką warstwę żelu i pozostawić do wyschnięcia. W razie potrzeby aplikować 2-3 razy dziennie. Jeśli potrzebujesz szybko zamaskować niedoskonałość, na żel można nałożyć fluid antybakteryjny.

Żel Under Twenty Anti! Acne Intense S.O.S, 13,49 złŻel Under Twenty Anti! Acne Intense S.O.S, 13,49 zł Under Twenty

Cena: 13.49 zł

Zobacz również:

Nasz hit - krem do rąk marki Clarena

Więcej o: