Modne makijaże Kelly Rowland

Jeśli jesteście fankami kolorowych i wyrazistych makijaży - na pewno spodobają wam się również modne charakteryzacje Kelly Rowland, która właśnie została jurorką brytyjskiej edycji X-Factora.

To, co w tym sezonie modne - czyli żywe, owocowe kolory - dotyczy również makijażu. Wizażyści Kelly Rowland wiedzą o tym doskonale! Jej ostatnie charakteryzacje robią wrażenie.

Bohaterem pierwszego makijażu jest róż . Wydawać by się mogło, że połączenie koloru w ten sposób spowoduje, że efekt będzie kiczowaty. Tak się jednak nie stało, a sekretem sukcesu jest odpowiedni dobór kolorów . Pisaliśmy już o modnych pomadkach w kolorze neonowego różu . Kelly Rowland udowadnia, że taki odcień może wyglądać naprawdę dobrze. Na powiekach cienie w kolorze fioletu i intensywnego różu stanowią dopełnienie całego makijażu. Artystka wygląda bardzo dziewczęco.

Modne makijaże Kelly RowlandModne makijaże Kelly Rowland Fot. Agencja Wyborcza.pl

Drugi makijaż prezentuje się nie mniej zjawiskowo. Tym razem uwagę zwracają głównie oczy pomalowane opalizującym, zielonym cieniem. Ważną rolę spełnia tu również róż do policzków. Zwróćcie uwagę na jego żywy odcień .

Modne makijaże Kelly RowlandModne makijaże Kelly Rowland Fot. Eastnews

Który makijaż podoba wam się bardziej?

Zobacz też:

Sposoby na idealną cerę - triki w makijażu

Który makijaż Kelly Rowland podoba wam się bardziej?
Więcej o: