Natalia Rybicka - polski sobowtór Lary Stone?

Natalia Rybicka to młoda, polska aktorka, która w odpowiedniej charakteryzacji, zdecydowanie mogłaby zostać pomylona z Larą Stone!

Natalię znamy przede wszystkim z serialu Londyńczycy. Jednak jej przygoda z filmem zaczęła już już parę lat temu. Występuje od 2001 roku. Kocha taniec, dwukrotnie została mistrzynią Polski w Disco Dance Freestyle i do złudzenia przypomina nam znaną holenderską modelkę - Larę Stonę!

Modelka znajdująca się na 4 miejscu najlepszych modelek dekady według Vogue Paris, ma swojego polskiego sobowtóra. Wystarczyłaby odpowiednia charakteryzacja, by Natalia Rybicka przemieniła się w jedną z najbardziej znanych i cenionych modelek na świecie. Aktorka z powodzeniem mogłaby zastąpić Larę na sesji i raczej nikt nie zorientowałby się, że ma do czynienia z zupełnie inną postacią!

W lipcowym numerze amerykańskiego wydania Vogue - pojawiła się nowa sesja modelki. Lara Stone w stylizacji typu retro, ze znaną sobie klasą prezentuje modne kreacje. Naprawdę trudno nie zwrócić uwagi na podobieństwa obu pań!

Obejrzyjcie naszą galerię - znajdziecie tam zdjęcia Natalii Rybickiej oraz Lary Stone. Czy zgadzacie się z nasza opinią?

Natalia Rybicka - polskim sobowtórem Lary Stone?Natalia Rybicka - polskim sobowtórem Lary Stone? Kolaz Lula.pl

Zobacz również:

Emma Watson na okładce Vogue - nie do poznania

Czy waszym zdaniem Natalia Rybicka przypomina Larę Stone?
Więcej o: