Makijaż w stylu Leighton Meester - WIDEO

Brak wam pomysłu na dziewczęcy letni makijaż? Proponujemy make up w stylu Leighton Meester, z pomarańczową pomadką w roli głównej.

Już od kilku miesięcy jest hitem w makijażu. Ożywia urodę i jest w tym sezonie najbardziej gorącym trendem. Mowa oczywiście o pomarańczowej pomadce. Wbrew pozorom taki kolor można dobrać do każdego typu urody. Wystarczy postawić na odpowiedni odcień i jego natężenie.

Idealny na lato typ makijażu prezentowała jakiś czas temu na okładce czasopisma Seventeen - Leighton Meester. Aktorka z uwielbianego serialu Plotkara miała makijaż w stu procentach odpowiadający nadchodzącym trendom. Dość szerokie brwi uzupełniono dodatkowym kolorem, który idealnie komponował się z odcieniem jej włosów.

Makijaż stał się inspiracją dla Marty Kałużnej - charakteryzatorki filmowo - teatralnej , która pokaże wam jak krok po kroku wykonać tego typu wizaż:

Makijaż w stylu Leighton Meester

Stawiamy na rozświetlenie twarzy. Podkład powinien być nawilżający , aby nie sprawiał wrażenia maski. Ten makijaż nie powinien być zbyt mocny, zepsuje to jego delikatną konwencję.

By optycznie wyszczuplić twarz i podkreślić kości policzkowe zastosowano brzoskwiniowy róż , który sprawia, że otrzymujemy efekt naturalnych, dziewczęcych rumieńców . Oczy subtelnie podkreślono czarnym tuszem i kredką, a na powiekę naniesiono bladozielone cienie . Usta to obowiązkowa w tym sezonie pomarańczowa szminka .

Zajrzyjcie też do naszej galerii! Znajdziecie tam więcej zdjęć aktorki!

Leighton Meester na okładce SeventeenLeighton Meester na okładce Seventeen fot. East News

Zobaczcie też:

Makijaż w stylu Megan Fox

Więcej o: