Makijaż w stylu Christiny Hendricks - WIDEO

Piękna i seksowna Christina Hendricks to właścicielka jasnej, porcelanowej cery oraz wyraziście rudych włosów. Jak dobrać makijaż do tego typu urody - doradzi wam profesjonalistka!

Christina Hendricks dokładnie zna swoje kobiece walory i doskonale wie jak je zaprezentować. Nie sposób zauważyć, że potrafi również bezbłędnie podkreślić swój dość charakterystyczny typ urody.

Blada, porcelanowa cera oraz rude włosy to połączenie, do którego warto dopasować odpowiedni makijaż. Rudym kobietom niestety nie wszystko pasuje tak samo dobrze. Warto wziąć sobie do serca uwagi charakteryzatorki filmowo - teatralnej - Marty Kałużnej. Pokaże wam, na jakie elementy zwrócić szczególną uwagę, zdradzi też kilka przydatnych trików.

Makijaż w stylu Christiny Hendricks

Instruktaż:

Przed makijażem należy starannie przygotować cerę. Przetrzeć płynem micelarnym, wklepać bazę lub delikatny krem nawilżający. Podkład dobieramy do koloru cery. Jest to szczególnie istotne w przypadku jasnej skóry.

Rozjaśniamy powiekę nakładając na nią cień bazowy. Christina podkreśla oko wyraźną kreską - może mieć ona czarny lub szary odcień. Aby optycznie otworzyć oko - kreskę można delikatnie rozetrzeć. Dolna kreska również może być roztarta. Ważne, by bardzo dokładnie pomalować rzęsy czarną maskarą.

Jeśli chodzi o makijaż ust - warto postawić na koralowy kolor pomadki , który nie tylko jest niezwykle modny w tym sezonie, ale również pięknie komponuje się z jasną karnacją i ciepłym, rudym kolorem włosów. Nie musicie używać konturówki - pomadka również może być delikatnie roztarta i to głównie na środku ust. Wówczas otrzymamy bardziej naturalny efekt!

Zobacz też:

Makijaż w stylu Blake Lively

Więcej o: