Oryginalna kampania nowych perfum Jo Malone ruszyła!

Nowe perfumy Jo Malone - Wild Bluebell to klasyka kwiatowego zapachu. Klasyka w bardzo oryginalnym wydaniu. kampania reklamowa ruszyła.

Jo Malone - założyła działalność przeszło 20 lat temu. To przykład kobiety, która z domowej kuchni zbudowała prężnie działającą firmę. Dziś jest jedną z najbardziej znanych londyńskich kosmetyczek. A na swoim koncie ma już ponad 30 butelek sygnowanych swoim nazwiskiem (przypomnijmy, że jest ona również autorką zapachu Lime Basil and Mandarin, który nie tylko jest bestsellerem marki, ale znalazł się również w ścisłej 20 najlepszych perfum świata. Może być używany zarówno przez mężczyzn jak i kobiety). Bo Jo Malone to dziś nie tylko nazwisko. To marka! I to nie byle jaka!

Obecnie jest własnością Estee Lauder . Malone odsprzedała ją w 2006 roku.

Zupełnie niedawno pojawiły się informacje o kampanii reklamowej nowego zapachu - Jo Malone Wild Bluebell. Wprawdzie kupić będzie można go dopiero we wrześniu - to oryginalne zdjęcia, możemy podziwiać już dziś.

Kojarzą się z bajkowym klimatem Alicji w Krainie Czarów. Elegancka tradycja nawiązująca do nowoczesności. Oprócz stylizacji warto zwrócić uwagę również na charakteryzację związaną z makijażem i fryzurą, które również związane są z zeszłymi epokami.

Widać tu dziedzictwo kwiatów takich jak: tytułowe dzwonki - czyli dzikie leśne kwiaty, których zapach zapewnia łagodną leśną i letnią świeżość. To właśnie ich zapach wraz z goździkami wchodzi w skład nuty głowy. Nuta serca to konwalie róże i piżmo . Nuta podstawy to z kolei biały amber i piżmo.

Wraz z zapachem na rynku pojawią się również produkty do pielęgnacji ciała oraz pachnące świeczki.

Zobaczcie też:

20 najlepszych perfum w historii

Więcej o: