Ona jest tego warta - Liya Kebede nową twarzą L'Oreala

Do zacnego grona ambasadorek marki L'Oreal Paris dołączyła właśnie piękna Liya Kebede.

Nie wiedzieć czemu - wydarzenie związane z nowymi ambasadorkami L'Oreala zawsze budzi swego rodzaju ekscytację. Do zacnego grona pięknych gwiazd dołączyła właśnie Liya Kebede . 33-letnia modelka z Etiopii, dziś już mama dwójki dzieci przez lata była jedną z najbardziej cenionych modelek światowych wybiegów mody. Pojawiła się na niezliczonej ilości okładek magazynów o modzie, a teraz dołącza do ambasadorek L'Oreal Paris.

Mówiąc o nowej roli, Liya zdradziła Us Magazine:

To dla mnie ważne, że mogę stanowić część czegoś, z czym się identyfikuję i co odzwierciedla moją osobowość. Cieszy mnie, że mam swoją rolę w dzieleniu się wyjątkowością, charyzmą i niesamowitymi historiami kobiet o różnym pochodzeniu, ze wszystkich rejonów świata".

Modelka aktywnie udziela się w fundacjach charytatywnych wspomagających kobiety z rejonów trzeciego świata, czy walczących z HIV.

Liya Kebede zdecydowanie ma wszystko by zapisać się w historii mody, jako jedna z największych czarnoskórych modelek w dziejach.

Wprawdzie jej historia nie przypomina wspomnień innych modelek afrykańskiego pochodzenia, ale jej styl życia i postawa jest godna podziwu. Wychowywała się w rodzinie należącej do lokalnej klasy średniej, jako jedyna dziewczynka wśród licznego rodzeństwa. Chodziła do dobrej szkoły - Lycee Guebre Mariam. W Etiopii zdobywała też pierwsze doświadczenia w zawodzie modelki. W rodzinnym kraju wypatrzył ją pewien francuski reżyser i przedstawił agentowi. Zaraz po zakończeniu nauki dziewczyna przeniosła się do Paryża . Szybko jednak przyszedł czas na przeprowadzkę do Nowego Jorku , gdzie jej kariera nabrała rozpędu.

Z pewnością już niebawem ukażą się pierwsze zdjęcia z kampanii reklamowych.

Zapraszamy do galerii!

EAST NEWS/

Zobacz też:

Niestandardowy bob Keri Hilson

Więcej o: