Taylor Swift będzie miała swoje własne perfumy

Kariera 22-letniej wokalistki wciąż się rozwija. Rosnąca popularność Taylor Swift pozwoliła jej na stworzenie swoich własnych perfum o nazwie Wonderstruck.

Ta 22-letnia artystka ma na swoim koncie sprzedanych ponad 10 mln albumów. Jest również najmłodszą w historii zwyciężczynią Country Music Awards . Popularność Taylot Swift rośnie i zapowiada się, że będzie jeszcze lepiej.

Zdobyła prawie wszystkie wyróżnienia muzycznej sceny a teraz , podobnie do wielu innych gwiazd wprowadza na rynek perfumy sygnowane swoim własnym nazwiskiem. Piosenkarka jest zdania, że :

N oszenie perfum jest tak wyjątkowe jak tworzenie wspomnień. Podobnie jak piosenki , zapach może do Ciebie wrócić i pozwolić Ci przeżyć wyjątkową chwilę raz jeszcze. "

Wokalistka dodała również, że ma kojarzyć się z uczuciem zakochania, o którym marzy każda dziewczyna, oświadczając, że buteleczka ma być magicznym uczuciem obietnicy, nadziei i intrygi.

Zapach artystki zawiera nuty frezji , zielonej herbaty, kwiatu jabłoni , malin i kwiatów Hibiscusa oraz wiciokrzewu . Bazę stanowią nuty wanilii. Perfumy powstały przy współpracy z Elizabeth Arden . Premiery nowego zapachu będą odbywać się będą w dwóch etapach . Pierwszy z nich rozpoczyna się w Stanach Zjednoczonych , Puerto Rico , Australii i Nowej Zelandii w październiku tego roku. W wersji finalnej w Europie pojawi się 12 miesięcy później , jesienią 2012 roku.

Perfumy nazywają się Wonderstruck . Nazwa zapachu pochodzi z jednej ze znanych piosenek wokalistki - Enchanted. Taylor Swift fot. AP Photo/Peter Kramer/AGTaylor Swift fot. AP Photo/Peter Kramer/AG Taylor Swift fot. AP Photo/Peter Kramer/ Agencja Wyborcza.pl

 

Zobaczcie też:

Fryzury na lato w stylu gwiazd - galeria pełna inspiracji

Więcej o: