Co marka Chanel ma wspólnego ze sprzętem sportowym?

Marka Chanel kojarząca się głównie z kolekcjami prosto z wybiegu lub luksusowymi kosmetykami, rozszerzyła nieco swój zasięg w dziedzinie sportowej.

Nie każdy wie, że marka Chanel to nie tylko luksusowe stroje, kosmetyki, czy perfumy. Wśród asortymentu znajdują się również inne gadżety, niekoniecznie związane z modą. W tym również sprzęt sportowy, który do tanich nie należy, ale rozpoznawalne na całym świecie logo przyciąga potencjalnych kupców.

Przykładem może być piłka do Rugby. Już dziś jest jednym z najczęściej kupowanych sprzętów tej marki. Klientami najczęściej wcale nie są sportowcy, czy kolekcjonerzy. Jednak piłka marki Chanel umiejscowiona we właściwym miejscu salonu może stanowić przykład dobrego smaku i przynależności do pewnego rodzaju "elity".

Z większych sprzętów - dostępna jest również deska surfingowa, która również nie zawsze przeznaczona jest do użytku sportowego, mimo, ze doskonale się do niego nadaje. Kosztuje minimum 7 tysięcy $, a to nie zachęca do jej szybkiego wyeksploatowania.

Zestaw Chanel Fisherman może stanowić przykład imponującego prezentu. Mimo, iż połączenie luksusowej, francuskiej marki ze sprzętem sportowym, może wydawać się odrobinę dziwne, pewne jest, że nabywców na tego typu gadżety - nie zabraknie!

fot. materiały promocyjne

Deska surfingowa marki ChanelDeska surfingowa marki Chanel Fot. materiały promocyjne

Jak podobają wam się gadżety?

Zobacz też:

Złote soczewki od Diora

Sposoby na szczupłą figurę - co wybrać?

Dobierz dla siebie dietę:

Nie masz czasu na dietę? I tak możesz schudnąć!

Weź udział w konkursie! Do wygrania wycieczka, kamera, laptop i 7 aparatów fotograficznych. Wykonaj proste zadanie konkursowe i ciesz się wygraną!

Sprzęty sportowe marki Chanel:
Więcej o: