Pippa Middleton wzięła udział w triathlonie

Piękna figura Pippy Midleton jest zasługą jej ciężkich treningów. Znana siostra Kate - wzięła ostatnio udział w triathlonie, czyli trójboju.

Pippa Middleton wzięła udział w sztafecie w zawodach GE Blenheim Triathlon. Znany trójbój odbył się w sobotę w angielskiej miejscowości Woodstock .

Triathlon to wszechstronna dyscyplina sportowa będąca kombinacją pływania, kolarstwa i biegania. Zawodnicy kolejno płyną, jadą na rowerze i biegną. Słynna już siostra księżnej Kate pokonała dystans 5 kilometrów w 25 minut i 30 sekund. Warto wspomnieć, że była to jedynie część biegowa. Dwóch towarzyszy Pippy zajęło się pozostałymi częściami trójboju.

Jesteśmy pod wrażeniem! Nie był to pierwszy raz kiedy Pippa wzięła udział w zawodach tego typu. Na pierwszy rzut oka widać, że jest wysportowana. Zadziwiające jest jednak, kiedy znalazła czas na przygotowania do konkurencji. Występ w triathlonie to nie lada wysiłek, a biorąc pod uwagę długotrwałą organizaję królewskiego ślubu - Pippa z pewnością miała co robić.

Gratulujemy determinacji!

REX FEATURES/EAST NEWS/Rex Features

REX FEATURES/EAST NEWS/Rex Features

Zobaczcie również:

Kelly Osbourne i jej sposoby na utratę wagi

Więcej o: