Gwiazdy na gali Twojego Stylu

Sprawdźmy co założyły gwiazdy na galę Doskonałość Mody magazynu Twój Styl.

Gala Doskonałość Mody Twojego Stylu już za nami. Gwiazdy starały się, jak mogły, by wzbudzić zachwyt swoją stylizacją. Jaki był efekt?

Częściowo wiało nudą, ale nie było bardzo źle. Kilka pań wybrało klasyczne zestawy składające się z prostej sukienki lub kompletu w stonowanym kolorze i eleganckich pantofli lub kozaków. Taki wariant wybrała Kasia Niezgoda , która postawiła na grafit i czerń; Dorota Wróblewska , której ubranie przywoływało na myśl postrzępione końce z letniej kolekcji Chanel ; Miss Polonia - Rozalia Mancewicz , która postawiła na czerń przełamaną połyskiem w kolorze starego złota oraz Iwona Kutyna , która postawiła na małą (niemodną) czarną.

Nietypową wariację na temat tej ostatniej wybrała piosenkarka Natalia Lesz . Miała na sobie czarne kozaki i torbę oraz dzianinową mini w tym samym kolorze z rękawami 7/8 oraz białym i wyrazistym napisem "Little black dress" na plecach. Choć efekt był zabawny i uroczo niepoważny, sama stylizacja także nie powaliła na kolana...

Nieciekawie wyglądała także Edyta Herbuś , która zaryzykowała wybierając nieco futurystyczną małą czarną z elementami ze skóry i przezroczystego materiału. Plus za nietypowy wybór, jednak minus za ogólny efekt, który źle się kojarzy.

Naszym zdaniem najlepiej wyglądała projektantka Natalia Jarszewska , która wcieliła się w polską Rachel Zoe , Joanna Przetakiewicz z jej nietuzinkową i radośnie kolorową kreacją oraz Agnieszka Maciąg, która wybrała prosty czarny zestaw przełamany eleganckim kardiganem w jasnym kolorze z różami na ramieniu.

Która stylizacja podobała się Wam najbardziej, a która najmniej?

Natalia LeszNatalia Lesz fot. Kapif

Więcej o: