Doda na finale "Szansy na sukces"

Skąpa ilość materiału i maksimum przezroczystości - czyżby powrót do dawnego stylu?

Doda pojawiła się na scenie finału "Szansy na sukces" w Sali Kongresowej. Kibicowała wokaliście, który wygrał program z jej udziałem. Gwiazda na tę okazję wybrała czarną stylizację składającą się z sukienki z delikatnego i prześwitującego materiału, która miała dwa wycięcia sięgające pasa ukazujące całe nogi; czarnych, dość mocno zabudowanych majtek; dwóch szerokich bransolet; wielu masywnych pierścionków; paska z metalowymi ozdobami oraz przezroczystych wiązanych szpilek z wyciętym tyłem i przodem. Do tego niedbała fryzura i bladoróżowe usta.

Czy i Wy oglądając zdjęcia z GALERII zastanawiałyście się, gdzie podziała się jedna z najlepiej ubranych kobiet z polskiego show-biznesu? Ten zestaw ubrań i dodatków w połączeniu z fryzurą i makijażem przypomina nam początki kariery Doroty, które były dla niej bardzo niechlubne z powodu skąpych i wulgarnych strojów, które z dobrym stylem nie miały nic wspólnego. Jak sądzicie - to chwilowy spadek formy, czy koniec dobrej modowej passy wokalistki?

Wypowiedzcie się!

Doda wzięła udział w finale 'Szansy na sukces', który odbył się w Sali Kongresowej. Doda dopingowała wokalistę, który wygrał program z jej udziałem. Ali Al-Ani po raz drugi zaśpiewał z Dodą. Gwiazda na tę okazję wybrała rockową stylizację. Wolicie słodką Dodę w różu czy mroczną Dodę w czerni?Doda wzięła udział w finale "Szansy na sukces", który odbył się w Sali Kongresowej. Doda dopingowała wokalistę, który wygrał program z jej udziałem. Ali Al-Ani po raz drugi zaśpiewał z Dodą. Gwiazda na tę okazję wybrała rockową stylizację. Wolicie słodką Dodę w różu czy mroczną Dodę w czerni? kapif

Więcej o: