Która lepiej: Paris Hilton, czy Katie Price?

Obie są blondynkami, w dodatku bardzo opalonymi. Która z nich prezentuje się lepiej w seksownej sukience projektu Briana Lichtenberga?

Brian Lichtenberg to projektant z Los Angeles, który specjalizuje się w tworzeniu bardzo kobiecych sukienek. Gwiazdy doceniają jego prace, wiele z nich jest jego stałymi fankami. Dlaczego? Powód jest prosty. Projektant stawia na klasykę w bardzo zmysłowym wydaniu. Mini kreacje zakończone są często asymetrycznym dekoltem, połyskujące materiały przyciągają uwagę, a oryginalne stożkowe elementy kreacji stanowią ciekawe wykończenia.

Na założenie jednej z jego kreacji zdecydowała się ostatnio Katie Price , znana głównie ze swych stylizacyjnych wpadek. Celebrytka uwielbia zwracać na siebie uwagę, niestety jej wybory niekoniecznie należą do udanych. Dobry gust i wyczucie smaku nie są jej mocną stroną. Parę dni temu "Jordan" pojawiła się na gali Terrence Higgins Trust . Na tą okazję wybrała suknię projektu Briana Lichtenberga . Bordowa świecąca sukienka na jedno ramię nie jest nowością wśród projektów kreatora (pochodzi z kolekcji na jesień zimę 2009), a Katie Price nie była pierwszą osobą, której ta kreacja się spodobała...

Katie PriceKatie Price Fot. Eastnews

Uprzedziła ją Paris Hilton i to aż 2 lata! Celebrytka, która znana jest z tego, że tej samej kreacji nie zakłada więcej niż jeden raz, wybrała sukienkę Briana Lichtenberga na galę Fox Reality Channel Really Awards 2009.

Jednak Paris, której słabość do błyskotek jest wszystkim doskonale znana - prezentowała się w mini sukience znakomicie. Każda kreacja ma swój charakter, który połączony z odpowiednią aranżacją może zostać zwycięsko wydobyty. Paris poradziła sobie z zadaniem. Na uwagę zasługuje jej stylowa fryzura w stylu retro i tematyczny makijaż, w którym czerwona pomadka brawurowo spełnia swą rolę. Całość stylizacji została uzupełniona o niebotycznie wysokie szpilki od Versace .

Ta wersja się obroniła. W przypadku Katie Price... No cóż - sukienkę oceniamy na plus, natomiast ubraną w nią Katie - chyba niekoniecznie.

embed
embed

W naszej galerii znajdziecie też inne gwiazdy w kreacjach od Briana Lichtenberga.

Jak oceniacie jego prace?

Porównaj też:

Drew Barrymore i Scarlett Johansson

Która gwiazda wygląda lepiej w sukni Briana Lichtenberga?
Więcej o: