Która lepiej: Victoria Beckham czy Olivia Palermo?

Projekty Victorii Beckham cieszą się coraz większym powodzeniem wśród gwiazd. Ona sama nosi je równie chętnie. Która z nich wygląda lepiej w żółtej kreacji z kolekcji projektantki?

Tym, którzy wróżyli Victorii niechybną porażkę związaną z jej karierą projektantki, jest dziś zapewne głupio. Kreacje jej autorstwa są niezwykle cenione . Coraz więcej gwiazd zostaje fanami jej projektów. Victoria konsekwentnie promowała swoją markę - i trzeba przyznać, że odniosła w swym założeniu duży sukces.

Doskonale wiemy, że letni sezon to wciąż modne żywe i wyraziste kolory . Niżej możemy podziwiać żółtą kreację projektu Victorii Beckham - którą w Londynie przed paroma miesiącami założyła sama projektantka, a parę dni temu w Nowym Jorku - Olivia Palermo.

Obie brunetki wyglądają w niej świetnie. Wybrały jednak zupełnie inne dodatki.

Victoria postawiła na charakterystyczną sobie prostotę i klasykę: dużą, czarną, skórzaną torbę oraz eleganckie szpilki odcięte na czubku wygiętą linią (podobną do tej, która znajduje się na sukience), natomiast Oliwia Palermo wybrała różową torebkę w formie kopertówki, która kształtem przypominała kwiat, niebotycznie wysokie buty w panterkę oraz złotą biżuterię.

Które zestawienie podoba wam się bardziej?

Victoria Beckham Victoria Beckham  fot. EastnewsOlivia PalermoOlivia Palermo fot. Eastnews

Olivia PalermoOlivia Palermo fot. Eastnews

Zobacz też:

Która lepiej: Kim Kardashian czy Jennifer Hudson?

Która lepiej: Paris Hilton czy Katie Price?

Więcej o: