Pierwsze zdjęcia Katy Perry po metamorfozie!

Gwiazdy masowo zaczęły zmieniać kolor włosów na rudy! Fali, dała się ponieść również Katy Perry. Zobaczcie pierwsze zdjęcia artystki w nowej odsłonie.

Wśród gwiazd zmiany koloru włosów na rudy stało się już właściwie trendem! W cieplejszym sezonie stawiają na wyraziste metamorfozy . Wśród nich znalazła się również Katy Perry , która od lat była wierna swemu czarnemu kolorowi włosów . Innowację stanowiły dla niej zawsze kolorowe peruki , tym razem postawiła jednak pójść o krok naprzód i zupełnie zmieniła odcień swoich (tym razem) naturalnych włosów.

Informowaliśmy o tym fakcie w zeszłym tygodniu, jednak dopiero teraz pojawiły się zdjęcia, na których możemy podziwiać efekty metamorfozy w pełnej krasie.

Trzeba przyznać, że artystka prezentuje się naprawdę dobrze. Przewidywaliśmy, że rudy kolor włosów podkreśli dodatkowo jej żywą osobowość i wcale się nie pomyliliśmy.

Na zdjęciach - piosenkarka promuje swoje perfumy Purr , które wprawdzie zostały wprowadzone na rynek już kilka miesięcy temu - wciąż zaliczane są do perfumeryjnych nowości. A ponieważ jest to pierwszy zapach, które swoim własnym nazwiskiem sygnuje Katy Perry - pilnie przykłada się do tego, by były jak najlepiej reklamowane.

Katy Perry promuje swój zapach Purr w MeksykuKaty Perry promuje swój zapach Purr w Meksyku kolaż Lula.pl

W którym kolorze waszym zdaniem piosenkarka prezentowała się lepiej?

Zagłosujcie w naszym sondażu!

Katy Perry w rudych włosachKaty Perry w rudych włosach Kolaz Lula.pl

Zobacz też:

Rudy kolor włosów numer jeden w tym sezonie

Makijaż w stylu Katy Perry - zobacz, jak go zrobić!

W którym kolorze włosów Katy Perry prezentuje się lepiej?
Więcej o: