Pippa Middleton w wydaniu casualowym

Podczas gdy koleżanki Pippy Middleton muszą chodzić do pracy w nudnych kostiumach, ona do swoich stylizacji może podejść z fantazją.

Większość zdjęć panny Middleton, które ukazały się w mediach, zostało wykonanych przez fotoreporterów na ulicy. Śledząc publikacje na jej temat, pojawia się refleksja, że Brytyjka wybiera przeważnie stylizacje casualowe - o garsonce i biurowym mundurku nie ma mowy. Czym w takim razie Pippa zajmuje się na co dzień, skoro może pozwolić sobie na tyle luzu? Wszyscy odpowiedzieliby, że jest siostrą księżnej Catherine. Ale czy bycie czyjąkolwiek siostrą można określić zawodem? Oficjalnie Pippa pracuje w firmie Middeltonów specjalizującej się w sprzedaży akcesoriów potrzebnych na przyjęcia. Wnioskujemy, że rodzice nie narzucili Pippie sztywnego dress-code'u .

Oto przykład jednej z jej stylizacji. Podczas spaceru po londyńskiej Chelsea miała na sobie sukienkę kopertową w czarno-szare paski z kolekcji BCBG . Zamiast połączyć ją z żakietem Pippa nałożyła skórzaną kurtkę Whistles . Szara torebka Modalu wcale nie była głównym dodatkiem do jej stylizacji. To pikowana torba na laptopa marki Knomo jest w tym wypadku najefektowniejszym elementem. Nawet jeżeli tego dnia śpieszyła się do pracy, w wygodnych butach na koturnie z pewnością doszła do biura na czas.

Zazdrościmy Pippie, że może eksperymentować z modą i dowolnie komponować strój do pracy. Mówi się, że odpowiednim wyglądem zdobywamy zaufanie klientów i podkreślamy swoim kompetencje. Pippie udało się natomiast zdobyć zainteresowanie paparazzich i podkreślić atrybuty kobiecości.

Andrzej Grabarczuk

Więcej o: