Która lepiej: J.K. Rowling czy Rihanna?

7 lipca odbyła się w Londynie premiera ostatniej części Harry'ego Pottera. Pojawiła się na niej J.K. Rowling w sukni od Oscara de la Renta. W podobnej kreacji wystąpiła wcześniej Rihanna. Która z nich prezentuje się w niej lepiej?

Harry Potter i Insygnia Śmierci. Część II - tak brzmi tytuł ostatniej już ekranizacji słynnej książki J.K Rowling. Przygody czarodziejów z Hogwartu podbiły serca fanów na całym świecie. Wszystkie książki okazały się absolutnym hitem, podobnie jak późniejsze ekranizacje filmowe.

7 lipca odbyła się w Londynie premiera ostatniej już części. Wieczór obfitował naturalnie w wiele wzruszeń. Naturalnie pojawiła się tam również autorka książek - J.K Rowling. Pisarka założyła na tą wyjątkową okazję - suknię projektu Oscara de la Renta, która pochodzi z wiosenno-letniej kolekcji 2011 roku. Zielony odcień kreacji ładnie komponował się z karnacją i kolorem włosów Rowling. Pastelowy kolor róż na sukni, został zestawiony z identycznym kolorem torebki.

Dodatek stanowiła również złota biżuteria z różowymi kamieniami oraz podobny kolor lakieru do paznokci.

J.K. Rowling na londyńskiej premierze ostatniej części Harry'ego PotteraJ.K. Rowling na londyńskiej premierze ostatniej części Harry'ego Pottera Fot. EastnewsJ.K. Rowling na londyńskiej premierze ostatniej części Harry'ego PotteraJ.K. Rowling na londyńskiej premierze ostatniej części Harry'ego Pottera Fot. Eastnews

Tą samą suknię, w nieco innym zestawie kolorystycznym miała już na sobie Rihanna na BRIT Awards 2011 w lutym.

Kreacja była identyczna jak na wybiegu projektanta w Nowym Jorku. Miała biały kolor, natomiast kwiaty były czerwone.

W tym przypadku projekt Oscara de la Renty również prezentował się imponująco, zwłaszcza, że podobnie jak w przypadku J.K. Rowling - suknia idealnie pasowała do urody Rihanny, która oprócz biżuterii, zrezygnowała z dodatków.

J.K. Rowling na londyńskiej premierze ostatniej części Harry'ego PotteraAP/Joel RyanOscar de la Renta, wiosna lato 2011Oscar de la Renta, wiosna lato 2011 Fot. Eastnews

Która z nich prezentowała się lepiej w kreacji projektanta?

Która lepiej: J.K. Rowling czy Rihanna?
Więcej o: