Jessica Alba - nawet w ciąży bawi się modą

Choć Jessica Alba jest się już w siódmym miesiącu ciąży, wciąż nie traci zamiłowania do zabawy modą.

Aktorka już wkrótce zostanie mamą. Ze swoim mężem Cashem Warrenem ma już 3-letnią córkę Honor. Alba doskonale czuje się w roli mamy i twierdzi, że dzięki macierzyństwu odkryła istotę kobiecości.

Całe życie wstydziłam się swojego ciała i seksualności." - przyznała w wywiadzie, którego udzieliła Allure. - "Byłam nieśmiała, co przeszkadzało mi w karierze. ( ) Dopiero gdy urodziłam córkę, zaakceptowałam samą siebie. Zrozumiałam, jak wspaniale jest być kobietą i dawać nowe życie." - dodała.

Również w trakcie ciąży Alba chce zadawać szyku. Jednak czasami w pogoni za pięknym wyglądem zdarza się jej wystawiać zdrowie na ryzykowną próbę. Niedawno, idąc na zakupy, Alba założyła sandały Louboutina na wyjątkowo wysokim obcasie . Wywołało to burzliwą dyskusję, czy aby rzeczywiście takie buty były odpowiednie dla kobiety w ciąży.

Podczas zbiórki pieniędzy na rzecz organizacji Baby2Baby , pomagającej dzieciom z ubogich rodzin, Alba znów udowodniła, że nie jest zwolenniczką butów na płaskiej podeszwie. Tym razem wybrała espadryle na koturnie od Hermesa . To jednak nie buty wzbudziły najwięcej komentarzy. Największą wątpliwość budzi połączenie kolorowej sukienki w poziome pasy z czarną spódnicą. Kreacja Chrisa Benza , którą Alba przepasała pod biustem paskiem, mogłaby się spokojnie obronić, ale w połączeniu ze spódnicą tworzy nieudaną kompozycję. W tej stylizacji dzieje się za dużo, na dodatek całość wygląda niezgrabnie. Niemniej, godne pochwały jest to, że Jessica nie traci zainteresowania modą. Mogła wybrać najprostszy wariant i nałożyć obszerny t-shirt, ale przynajmniej próbowała stworzyć bardziej kobiecy look.

Andrzej Grabarczuk

Więcej:

Gwiazdy w ciąży - zobacz ich styl !

Więcej o: