Miejski szyk i wygoda według Zoe Kravitz. Wiemy, jak stworzyć podobną stylizację za grosze [DRESS FOR LESS]

Szukasz pomysłów na wygodny strój na leniwy weekend? Ta stylizacja Zoe Kravitz jest idealna, ale jest haczyk. Kosztuje ponad 17 tysięcy złotych. Zobacz, jak odtworzyć ją dużo taniej.

Zoe Kravitz to królowa nonszalanckiego stylu. Mimo że nie wygląda jakby przywiązywała do mody zbyt wiele uwagi, zawsze wygląda świetnie. Stylizacja, która szczególnie przypadła nam do gustu to połączenie luźnego beżowego swetra i spodni z brązowymi akcesoriami. Wygląda jak idealny zestaw do załatwiania codziennych spraw. Chociaż wygląda całkiem zwyczajnie, stylizacja Zoe jest naprawdę luksusowa. Sweter, który chętnie znalazłybyśmy w swojej szafie to projekt Stelli McCartney, który kosztuje ponad 3 tysiące złotych. Najdroższym elementem są spodnie The Row, za które trzeba zapłacić 8 tysięcy. Całość stylizacji wyceniłyśmy na ponad 17 tysięcy złotych!

Podoba ci się strój Zoe Kravitz? Nam też, ale niestety nie posiadamy gwiazdorskiego budżetu. Dlatego odtworzyłyśmy tę stylizację korzystając tylko z tego, co udało nam się znaleźć w popularnych sieciówkach. Do dyspozycji miałyśmy tylko 500 złotych i udało nam się stworzyć dwa różne zestawy zainspirowane Zoe Kravitz.

Która stylizacja bardziej przypadła ci do gustu? Zagłosuj w sondażu poniżej!

W każdym odcinku "Dress for Less" redaktorki mody - Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) proponują stylizacje na bazie ubrań i dodatków z popularnych sklepów. Inspiracją są zdjęcia najbardziej stylowych gwiazd polskich i zagranicznych. Ich stroje to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy, redaktorki mają do dyspozycji 500 zł na całą stylizację.

Która stylizacja bardziej ci się podoba?
Więcej o: