Angelina Jolie w Vogue

Angelina Jolie jest najbardziej medialną gwiazdą i jednocześnie osobą, która dosyć rzadko udziela wywiadów i bierze udział w sesjach. Dlatego grudniowy numer amerykańskiego Vogue jest prawdziwą gratką dla fanów aktorki.

Angelina Jolie w Vogue

O Angelinie Jolie znów jest głośno. Gwiazda obecnie reżyseruje film w Budapeszcie, A w grudniu (w Polsce w styczniu) do kin trafi film "Turysta", w którym Angelina gra jedną z głównych ról (obok Johnny'ego Depp'a).

Angelina Jolie w Vogue

W najnowszym Vogue Angelina wzięła udział w sesji autorstwa Mario Testino. Jak zwykle wyszła perfekcyjnie, chociaż same zdjęcia nie zaskakują.

Angelina Jolie w Vogue

W numerze poza zdjęciami znajdziecie obszerny wywiad z aktorką. Angelina mówi między innymi o najnowszym filmie i opowiada o codziennym życiu z szóstką dzieci.

Angelina Jolie w Vogue

Podczas gdy media rozpisują się o kryzysie w związku Angeliny i Brada Pitta, a nawet ich rozstaniu, aktorka dementuje wszystkie plotki i opowiada o codziennym, szczęśliwym życiu,w którym Brad i szóstka dzieci zajmują najważniejsze miejsce. Wywiad z Jolie możecie przeczytać na stronie Vogue.
Więcej o: