Żywe kolory na wiosennej ramówce Polsatu

W tym roku gwiazdy stawiają na kolor - nawet na polskich salonach!
Żywe kolory na ubraniach gwiazd na wiosennej ramówce Polsatu Żywe kolory na ubraniach gwiazd na wiosennej ramówce Polsatu kolaż Lula.pl

Nasycone kolory już w szafach polskich gwiazd!

Ostatniego dnia lutego Polsat zorganizował imprezę promującą wiosenną ramówkę. Pojawiło się mnóstwo rodzimych gwiazd z telewizji i dużego ekranu. Zauważyłyśmy, że wiele z nich miało na sobie coś w bardzo modnych soczystych kolorach.

Sprawdźcie, kto polubił fluo!

Laura Samojłowicz na wiosennej imprezie Polsatu Laura Samojłowicz na wiosennej imprezie Polsatu fot. Kapif

Laura Samojłowicz

Laura Samojłowicz zdecydowała się na czarną bazę w postaci wiązanych botków peep toe na szpilce, kryjących rajstop, cekinowej mini, gładkiej bluzki oraz kopertówki. Całość ożywiła marynarka w kolorze fuksji w wywiniętymi rękawami oraz niebanalna fryzura. Wyglądała świetnie!

Magda Schejbal na wiosennej imprezie Polsatu Magda Schejbal na wiosennej imprezie Polsatu fot. Kapif

Magda Schejbal

Odtwórczyni głównej roli w serialu "Szpilki na Giewoncie" postawiła na cieliste buty z cienkim paskiem wokół kostki, żółtą sukienkę o minimalistycznym kroju i ciekawą kopertówkę wyglądającą jak zwinięta gazeta! Brawo za torebkę i perfekcyjnie dobrany odcień butów do koloru skóry!

Marysia Niklińska na wiosennej imprezie Polsatu Marysia Niklińska na wiosennej imprezie Polsatu fot. Kapif

Marysia Niklińska

Marysia nie wybrała jednego z najmodniejszych odcieni lata, ale nadal to nasycony kolor owocowy. Aktorka wybrała czarne buty, rajstopy i kopertówkę i zestawiła je z przepiękną, prostą czerwoną sukienką dobrze dobraną do jej figury.

Urszula Dębska na wiosennej imprezie Polsatu Urszula Dębska na wiosennej imprezie Polsatu fot. Kapif

Urszula Dębska

Serialowa aktorka Urszula Dębska wybrała intensywny chłodny odcień różu. W takim odcieniu wygląda rewelacyjnie, bo bardzo pasuje do jej typu urody. Do tego lakier do paznokci w identycznym odcieniu i czarne dodatki, które nie są złe, ale miło wyobrazić sobie, że są w cielistym kolorze i o "lżejszym" fasonie.

Małgorzata Potocka na wiosennej imprezie Polsatu Małgorzata Potocka na wiosennej imprezie Polsatu fot. Kapif

Małgorzata Potocka

Małgorzata Potocka także lubi kolor - wybrała najpopularniejszy odcień nadchodzącego sezonu - pomarańcz. Niestety, czarna bluzka ubrana pod sukienkę i czerwone dodatki nie dodały uroku...

Czyja stylizacja podoba się Wam najbardziej? Który z owocowych kolorów obstawiacie hitem wiosny i lata 2011?

Więcej o: