Akcesoria - na co tym razem stawiają modowe marki?

Nowe modele torebek, a może nowe modele zegarków. Jakie nowe dodatki pojawiły się w luksusowych sklepach?
Akcesoria nowości Akcesoria nowości mat.prasowe

PLICH

Model nowej torebki PLICHa ma bardzo duże szanse stać się ulubioną torebką gwiazd.

Do tej pory z tą torebką pojawiły się: Paulina Sykut, Agata Nizińska, Agnieszka Więdłocha,
Katarzyna Maciąg, Natalia Lesz, Aleksandra Nieśpielak, Anna Popek, Ewelina Rydzyńska
i Anna Czartoryska.
Torebka to elegancka kopertówka o minimalistycznej formie, którą projektant nazywa
?piórnikiem? ze względu na zastosowane usztywnienia oraz kształt. Została ona wykonana
z czarnych taśm rypsowych połączonych ze skórą w odcieniu bladego złota z wytłaczanym
delikatnym wzorem. Torebka zapinana jest na magnesy.

Do tej pory pojawiły się z nią między innymi: Paulina Sykut, Natalia Lesz, Aleksandra Nieśpielak czy też Anna Czartoryska. Torebka to elegancka kopertówka o minimalistycznej formie, którą projektant nazywa?piórnikiem? ze względu na zastosowane usztywnienia oraz kształt. Została ona wykonana z czarnych taśm rypsowych połączonych ze skórą w odcieniu bladego złota z wytłaczanym delikatnym wzorem. Torebka zapinana jest na magnesy.

Akcesoria nowości Akcesoria nowości mat.prasowe

Zegarki Michael Kors

Proste, eleganckie i bardzo szykowne. Takie, jak jego stroje. Chodzi oczywiście o zegarki czołowego amerykańskiego projektanta słynącego z zamiłowania do luksusu - Michaela Korsa. Wśród jego zegarków znajdziemy propozycje zarówno dla niej, jak i dla niego. Bardziej klasyczne, bardziej sportowe i te na luzie. Na pasku lub bransolecie. Zegarki znajdziecie na www.dorisandmartin.com

Akcesoria nowości Akcesoria nowości mat.prasowe

Bransoletki Cruciani

Koronkowa bransoletka, znana pod marką Cruciani C została stworzona dla młodych, wymagających osób, ceniących styl, zabawę modą i wysoką jakość. Stała się globalnym modowym fenomenem. Piękne bransoletki z włoskiej koronki, w kilku wzorach i ponad 30 kolorach dostępne są między innymi butiku Follow Me!

Akcesoria nowości Akcesoria nowości mat.prasowe

Gloss Shoes

Buty Gloss Shoes to włoska jakość w najlepszym wydaniu: unikalne wzornictwo, autorskie projekty i materiały najwyższej jakości. Dodatkowo - wyjątkowy system personalizacji.
Każdą parę można dowolnie modyfikować za pomocą szerokiej gamy wymiennych ozdób. Nasze dodatki przemienią jedną parę butów na dziesiątki różnych sposobów i sprawią, że Twoja stylizacja stanie się wyjątkowa i niepowtarzalna. Buty dostępne są w butiku na ul. Hożej 39, ale dziewczyny pracują również nad sklepem on-line.

Więcej o: