Sekrety pięknej figury Jennifer Lopez

Jennifer Lopez, mimo kilku krągłości jest uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Istotnie, trudno odmówić jej urody, podobnie jak wspaniałej figury! Czy wiecie jakie są jej sposoby na zgrabną sylwetkę?
Jennifer Lopez ambasadorką Gillete Venus Jennifer Lopez ambasadorką Gillete Venus Fot. Eastnews

Piekne ciało wymaga wysiłku

Utrzymanie takiej sylwetki wymaga trochę pracy. Płaski brzuszek (do którego powróciła po urodzeniu bliźniaków), zgrabne, smukłe nogi - to efekt intensywnych treningów artystki.

Jaki jest jej przepis na sukces?

Jennifer Lopez wzięła nawet udział w triatlonie, do którego długo się przygotowywała. Jennifer Lopez wzięła nawet udział w triatlonie, do którego długo się przygotowywała. Jennifer Lopez fot. East News

Systematyczny jogging

Jogging jest jednym z ulubionych sposobów gwiazd na utrzymanie kondycji i zgrabnej sylwetki. Jennifer Lopez również jest jego zwolenniczką. Jogging jest skuteczną formą zdrowego odchudzania. Gwiazda jest wielką fanką joggingu, wzięła nawet udział w triatlonie, do którego długo się przygotowywała.

Jennifer Lopez fot. East News Jennifer Lopez fot. East News Jennifer Lopez fot. East News

Zaraz po bieganiu - rower!

Jazda rowerem daje to, na czym nam zależy: kondycję, wytrzymałość, siłę mięśni. Poprawia sylwetkę, pozwala się sprawdzić, przyjemnie męczy. Jennifer Lopez już dawno przekonała się do regularnych wycieczek rowerowych.

Kick-boxing

W 2002 roku Jennifer Lopez zagrała w filmie "Nigdy więcej". Do roli przygotowywała się trenując kick-boxing. Tak doceniła zalety treningu, że pozostała mu wierna do tej pory.

Jennifer Lopez Jennifer Lopez AP/Dan Steinberg

Joga

Jej nauczycielem jogi jest Mark Blanchad, jeden z najpopularniejszych trenerów w Hollywood. Bardzo często korzysta z dobrodziejstw SPA, sauny i masażu. Bardzo dba o to, by na jej ciele nie pojawił się cellulit.

Jennifer Lopez Jennifer Lopez ASSOCIATED PRESS/FOTOLINK/Jennifer Graylock

Dieta

Jennifer Lopez przyznaje się do trzech małych, niskotłuszczowych, bogatych w błonnik posiłków dziennie. Do tego dużo witamin i minerałów. Zero słodyczy, alkoholu i papierosów. Jeśli już musi szybko schudnąć obcina z diety węglowodany. Aktualnie codziennie ćwiczy pod okiem osobistego trenera Gunnara Petersona. Pomaga jej również taniec, który jest nieodłącznym elementem jej życia.

Jennifer Lopez Jennifer Lopez AP Photo/Craig Ruttle

Zawsze perfekcyjna

Nigdy nie pojawia się publicznie nieuczesana, nieumalowana, czy nieodpowiednio ubrana. Gwiazda bardzo dba o swój wizerunek. Jest przeciwna jakimkolwiek zabiegom korygującym ciało. W pełni akceptuje swoje okrągłości i oprócz regularnych treningów, dzięki, którym zachowuje dobrą formę - nie zamierza nic zmieniać.

Więcej o: