Ashlee Simpson - kobiece wydanie stylu emo

Zobacz, jak piosenkarka wykorzystuje na własny użytek jeden z najmodniejszych trendów!

Choć Ashlee lubi bawić sie swoim wizerunkiem scenicznym, to jednak na co dzień wierna jest jednemu nurtowi modowemu , który przekształciła w wyjątkowy sposób . Piosenkarka uwielbia rzeczy utrzymane w konwencji stylu Emo .

Ashlee Simpson fot. Agencja GazetaAshlee Simpson fot. Agencja Gazeta Ashlee Simpson fot. Agencja Wyborcza.pl

Ciemne dżinsy rurki , bluzki w paski, trampki i czapeczki z daszkiem to jej ulubione elementy garderoby . Żeby jednak wyglądać bardziej kobieco i delikatnie, Ashlee łączy je z bardziej kobiecymi i delikatnymi dodatkami i ubraniami.

Luli bardzo podoba się zestawienie sportowych ubrań z naszyjnikiem z pereł (koszmarnie drogi drobiazg od Chanel ) i sandałkami na wysokim obcasie . Całość prezentuje się jednocześnie seksownie i na luzie.

Ashlee Simpson fot. East News; H&M, River Island, Top Shop, Nine West, Bijou BrigitteAshlee Simpson fot. East News; H&M, River Island, Top Shop, Nine West, Bijou Brigitte Ashlee Simpson fot. East News; H&M, River Island, Top Shop, Nine West, Bijou Brigitte

Czarny kardigan, River Island , 19,99 funtów; Bluzka w paski, H&M , 6,90 euro; Czarne dżinsy rurki, Top Shop , 40 funtów; Fioletowe sandałki na platformie, H&M, 119 złotych; Torebka, Nine West , 29,99 dolarów; Naszyjnik, Bijou Brigitte , 9,95 euro.

Więcej o: