Mischa Barton w stylu hippie

Luksusowa hippiska, która dyktuje trendy projektantom. Zobacz, jak ona to robi!

Mischa Barton to młoda aktorka z wielkim wyczuciem stylu . Jest uwielbiana przez światowej sławy projektantów i ekskluzywne firmy, które oferują jej mnóstwo pieniędzy za użyczenie swego wizerunku. Można ją zobaczyć w najważniejszych czasopismach na świecie. Oryginalne stylizacje, jakie tworzy na co dzień są efektem długich modowych poszukiwań .

Charakterystyczną cechą stylu Mischy jest łączenie w niebanalny sposób obowiązujących trendów . Panna Barton nosi szerokie spodnie z wysokim stanem , wybiera materiały z motywami etnicznymi i kwiatami. Często można ją zobaczyć w szalu, opasce lub kapeluszu . Najbliższy jej jest styl hippie, jednak w snobistycznym , godnym gwiazdy, wydaniu.

Aktorka lubi zakładać luźne sukienki - eleganckie lub niezobowiązujące, nierzadko w kwiatowe nadruki. Urozmaica je kosztowną, dużą biżuterią i butami na platformach. Jak większość dziewczyn kocha torebki i ma ich bardzo dużo w szafie.

Lula proponuje Wam zestaw, składający się z najczęściej noszonych przez pannę Barton elementów. Neo hippie to jeden z najmodniejszych trendów w nadchodzącym sezonie. Dlatego warto spróbować się nim pobawić.

Dopełnieniem stroju jest dla Mischy fryzura . Aktorka nosi rozpuszczone lub spięte w kok włosy. Zawsze luźno, frywolnie i jakby przypadkowo. Często zmienia kolor , jednak zawsze wybiera naturalne odcienie .

Kolaż na samej górze: Buty na koturnie: Bronx, 175zł, Butyk.pl ; Sweter: Promod, 28 funtów , Promod ; Sukienka: H&M, 29,90 euro, H&M ; Torebka: Chloe, 878 funtów , net-a-porter.com ; Kolczyki: Torrini, 14 289 złotych, deluxury.pl .

Anna Szulc

Więcej o: